jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۹۸۶۰   ۰۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۰

جام جم ورزشی: مهاجم ایرانی نایمخن در آستانه پیوستن به هیرنفین قرار دارد.

ستاره ایرانی در آستانه بازگشت به لیگ برتر هلند

علیرضا جهانبخش، مهاجم 21 ساله ایرانی که در تیم نایمخن هلند توپ می‌زند، هفته‌ گذشته مورد توجه تیم‌های خرونینخن و هیرنفین قرار گرفته بود. پایگاه اینترنتی "elfvoetbal" هلند خبر داد باشگاه لیگ برتری هیرنفین برای تقویت خط حمله خود به شدت خواهان جذب جهانبخش است و مذاکرات خوبی نیز با تیم نایمخن داشته است.

علیرضا جهانبخش که با 220 هزار یورو راهی تیم نایمخن شده بود دو سال دیگر با این تیم قرارداد دارد ولی سقوط تیمش به لیگ دسته پایین‌تر هلند باعث شده تا خیلی از تیم‌های لیگ برتری خواهان جذب این ستاره ایرانی باشند.

علیرضا جهانبخش نیز درباره تمایلش برای پیوستن به هیرنفین گفت: دوست دارم در لیگ برتر هلند بازی کنم. طبیعی است دوست ندارم در دسته پایین‌تر فوتبال هلند بازی کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها