jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۰۹۷۳۹   ۰۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

رئیس شورای رقابت با بیان این‌که اکنون بین خودروهای وارداتی رقابت وجود دارد، گفت: شورا به قیمت‌گذاری این خودروها ورود نمی‌کند.

رضا شیوا در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این‌که بیشتر خودروهای وارداتی بالای 2000 سی.سی هستند، اظهار کرد: بیشتر این خودروها با هم رقابت دارند بنابراین هنوز شورای رقابت وارد قیمت‌گذاری این خودروها نشده است.

وی تصریح کرد: شورا در صورتی در قیمت‌گذاری‌ها ورود می‌کند که در یک بخش انحصار وجود داشته باشد.

رئیس شورای رقابت خاطرنشان کرد:‌ خودروهای داخلی بیشتر زیر 2000 سی.سی هستند که طیفی از آنها رقیب ندارند و تولیدشان بسیار زیاد شده بود و جزو خودروهای پر استفاده بودند.

شیوا افزود: اما قیمت خودروهای وارداتی براساس رقابت بین خودشان تعیین شده و بازار، قیمت آنها را مشخص می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر