jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۹۰۲۲   ۰۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۴

جام جم ورزشی: مایلی‌کهن چرا همیشه از دست علی دایی عصبانی است و او را با الفاظ عجیب و غریب و بعضا توهین‌آمیز خطاب می کند؟

راز عجیب اختلافات کهنه دایی و مایلی‌کهن؛ شهریار در آستانه افشاگری

به گزارش جام جم ورزشی، اختلاف عمیق و ریشه دار محمد مایلی کهن با علی دایی نه به اعتراض دایی به نیمکت نشینی در دیدار با سوریه در سال 76 برمی گردد و نه به هیچ کدام از اتفاقات دیگری که در این سال ها باعث شدت گرفتن اختلافات بین این دو شده مربوط می شود. ماجرا به سال 75 برمی گردد و جام ملت های 96 امارات.

علی دایی که به تازگی حکم محکومیت مایلی کهن را گرفته در گفت و گو با یکی از دوستان بسیار نزدیکش که اتفاقا فردی شناخته شده در فوتبال و رسانه های ورزشی است اظهار داشته دیگر از دست توهین ها و تهمت های محمد مایلی کهن خسته شده و این شرایط ممکن است باعث شود وی پس از سال ها تحمل خود را از دست بدهد و رازی تاریخی درباره اختلافش با محمد مایلی کهن افشا کند.

صد البته دایی برای این دوست تعریف کرده که در سال 75 و در جریان رقابت های جام ملت های 96 آسیا و حتی ماه های بعد از آن چه چالشی بین وی و مایلی کهن ایجاد شده است و دلیل اصلی همه این اختلافات چه بوده است. دایی البته صریحا اظهار داشته مایلی کهن به جای اینکه تهمت کارت به کارت به او بزند ابتدا تکلیف حواله های متعددی را که چند سال پیش از یک شرکت خودرو سازی گرفت مشخص کند!

فکر می کنید این راز تاریخی چه باشد؟ هر چه هست اطمینان داشته باشید کوچک ترین ارتباطی به نیمکت نشینی دایی در سال 76 و آن دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه ندارد. دایی تاکید کرده در صورتی که مایلی کهن دست از توهین ها و تهمت های خود برندارد صد در صد این ماجرا را به رسانه ها می گوید که در این صورت مایلی کهن بیش از هر کسی ضرر می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها