jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۸۲۶۹   ۳۱ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۹

جام جم ورزشی: معاون ورزشی باشگاه استقلال اخراج لیدر خاطی که در دیدار مقابل سایپا درگیر شد را تکذیب کرد.

زوایای تازه ای از درگیری قلعه نویی و کاپیتان استقلال

علی نظری‌جویباری در خصوص اتفاقات بازی استقلال و سایپا و اینکه وی نزدیک‌ترین شخص به امیرحسین صادقی و امیر قلعه‌نویی بود، گفت: بعد از بازی به خاطر استرس زیادی که به قلعه‌نویی وارد شده بود او به امیرحسین صادقی گلایه کرد و گفت حداقل اگر مصدوم بودی زودتر به ما می‌گفتی. همین جمله از طرف امیر قلعه‌نویی مطرح شد و صادقی هم ناراحت شد و رفت.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود الفاظ رکیکی در این بین رد و بدل شده تأکید کرد: اصلاً چنین موضوعی نیست و اگر به عکس‌ها دقت کنید من نزدیک‌ترین شخص به آن صحنه هستم. صادقی کاپیتان استقلال است و فکر می‌کنم نباید تحت فشار شیرینی این پیروزی تلخ می‌شد.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص اینکه ظاهراً این دو نفر با یکدیگر آشتی کرده‌اند گفت: اصلاً بحث آشتی و این مسائل نیست و صادقی خودش را شاگرد قلعه‌نویی می‌داند و مطمئناً کدورت بین آنها برطرف شده است.

نظری‌جویباری در خصوص اینکه گفته می‌شود لیدری که با یکی از اقوام قلعه‌نویی درگیر شده از این باشگاه اخراج شده است، گفت: اول از همه بگویم من کاری به هیچکس ندارم و به هیچکدام از مشوقین ما ارتباط پیدا نمی‌کند که چه کسی در استادیوم با شخص دیگر مشکل دارد، لطفاً از طرف ما کسی خودش را وارد گود نکند و بنده بارها اعلام کرده‌ام درگیری درست نیست اگر شخصی خطایی کرده باشد باید او را به ما معرفی کند و به ما تحویل بدهد و همه در جریان تخطی او قرار بگیرند. اما اینکه بگویند آن لیدر اخراج شده صحت ندارد و فقط به او تذکر دادیم و باز هم با او صحبت می‌کنیم که دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

وی همچنین با اشاره به اتفاقاتی که روز چهارشنبه مقابل باشگاه استقلال رخ داده و تعدادی از هواداران با بردن پارچه به لیدرها اعتراض کرده‌اند، گفت: چند نفری به محل باشگاه آمدند و گلایه‌هایی را مطرح کردند که من تا کنون نشنیده بودم اما به آنها قول دادم به این مسائل رسیدگی شود، بعید می‌دانم در استادیوم اتفاقاتی بیفتد که مثلاً لیدرها از یک شخص خاص حمایت کنند هرچند آنها مشوق تیم هستند و استقلال را دوست دارند.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها