jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۷۳۰۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۳

جام جم ورزشی: ده نفر از بازیکنان و مربیان سابق استقلال، این باشگاه را تهدید به شکایت کردند.

ناراحتی بازیکنان استقلال از پرداخت طلب آندو

این روزها خیلی از بازیکنان استقلال از مشلات مالی باشگاه نارضی اند و از پرداخت نشدن قسط اول پیش قراردادشان می گویند.

در این بین برخی از بازیکنان از این مسایل حرفی نمی زنند و خودشان را وارد این مباحث نمی کنند، چرا که قسط اول شان را در موعد مقرر شده دریافت کرده اند و با مشکل مالی مواجه نیستند که یکی از این بازیکنان کرار جاسم است که خبر پرداخت قسط اولش چند روز پیش رسانه ای هم شد.

گویا تنها کرار نبوده که به پولش رسیده و شنیده شده آندرانیک تیموریان هم بخشی از پول خود را دریافت کرده و همین قضیه به گوش بازیکنان استقلال رسیده است تا پس از کرار، با آندو هم سرد برخورد کنند و بابت تبعیضی که مدیران میان بازیکنان قائل شده اند شاکی و ناراحت شوند.

خبر دیگر از مشکلات مالی آبی ها اینکه ۱۰ بازیکن و مربی سابق استقلال که مدت هاست از این باشگاه طلب دارند، تا پایان هفته جاری به مدیران مهلت پرداخت مطالبات شان را داده اند و پس از آن و در صورت عملی نشدن وعده استقلالی ها، اقدام به شکایت به کمیته انضباطی فدراسیون خواهند کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر