jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۶۹۱۸   ۲۷ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۵:۱۳

جام جم ورزشی : ماریو بالوتلی مهاجم غنایی الاصل تیم ملی ایتالیا و میلان آنقدر در سال های اخیر حاشیه سازی کرده که اکنون به او "سوپرماریو" می گویند.

ملاقات بالوتلی با "سوپرماریو"ی واقعی! +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، جالب است بدانید سوپر ماریو یک شخصیت انیمیشن گیم های کامپیوتری است که حالا لقبش را بالوتلی صاحب شده است. بالوتلی که از فعال ترین فوتبالیست های مشهور و حرفه ای دنیا در دنیای اینستاگرام و توئیتر است عکسی از خود و سوپرماریوی گیم های کامپیوتری را به نمایش گذاشته و زیرش نوشته که به نظر شما چه کسی سوپر ماریوی واقعی است؟!

بالوتلی از سوی رسانه های ایتالیایی به عنوان بازیکنی معرفی می شود که با وجود داشتن شهرت زیاد همچنان به دنبال جلب توجه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها