jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۶۹۱۸   ۲۷ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۵:۱۳

جام جم ورزشی : ماریو بالوتلی مهاجم غنایی الاصل تیم ملی ایتالیا و میلان آنقدر در سال های اخیر حاشیه سازی کرده که اکنون به او "سوپرماریو" می گویند.

ملاقات بالوتلی با "سوپرماریو"ی واقعی! +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، جالب است بدانید سوپر ماریو یک شخصیت انیمیشن گیم های کامپیوتری است که حالا لقبش را بالوتلی صاحب شده است. بالوتلی که از فعال ترین فوتبالیست های مشهور و حرفه ای دنیا در دنیای اینستاگرام و توئیتر است عکسی از خود و سوپرماریوی گیم های کامپیوتری را به نمایش گذاشته و زیرش نوشته که به نظر شما چه کسی سوپر ماریوی واقعی است؟!

بالوتلی از سوی رسانه های ایتالیایی به عنوان بازیکنی معرفی می شود که با وجود داشتن شهرت زیاد همچنان به دنبال جلب توجه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها