jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۶۸۵۷   ۲۷ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۰

جام جم ورزشی: بحث پنالتی بازی استقلال و سپاهان همچنان داغ است و خسرو حیدری تقریبا اطمینان دارد خطایی انجام نداده.

خسرو حیدری: امیدوارم آن پنالتی سرنوشت قهرمان لیگ را عوض نکند

بحث بر سر داوری بازی استقلال و پاهان بین فوتبالی ها داغ است و علی خسروی کارشناس داوری تقریبا اعتقاد دارد کاری که خسرو حیدری در بازی با سپاهان انجام داده به هیچ وجه نمی توانسته پنالتی باشد اما از سوی دیگر نوید مظفری دیگر کارشناس داوری معتقد است وقتی خود خسرو قبول کرده توپ را با دستش لمس کرده ، تصمیم داور مسابقه می توانسته درست باشد. با این وجود خسرو که گفته بود توپبه ناخن شصتش خورده حالا در این باره به خبرآنلاین می گوید:«من دستم را به توپ نزدم و تعمدی نداشتم و بعید می دانم آن اتفاق پنالتی باشد. راستش فقط امیدوارم این پنالتی و تصمیم داور ، سرنوشت قهرمانی را در انتهای فصل عوض نکند.(خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها