jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۶۳۹۵   ۲۶ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۱

جام جم ورزشی: حسین هدایتی به اظهارات دیروز امیررضا خادم واکنش نشان داد.

ادامه تلاش‌ها برای بازگشت آقای «عابربانک» به پرسپولیس

امیررضا خادم نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در امور استقلال و پرسپولیس، روز قبل طی مصاحبه‌ای اعلام کرد: هرکسی که حاضر است حمایتی که تا کنون اسپانسرها از دو تیم پرسپولیس و استقلال کرده‌اند را در همین سطح و نه بیشتر انجام دهد، جلو بیاید. خادم مدعی شده بود اسپانسر باشگاه پرسپولیس 30 میلیارد تومان و اسپانسر باشگاه استقلال 20 میلیارد تومان است. هرکسی هم که میتواند به همین اندازه پرداخت کند جلو بیاید، من رضایت اسپانسرها را میگیرم تا آنها جایگزین شوند.

همین اظهارنظر از سوی خادم باعث واکنش حسین هدایتی شد. مالک باشگاه استیل آذین در گفت و گو با ورزش سه در این رابطه اظهار داشت: من این ادعای آقای خادم را شوخی تلقی میکنم و بعید میدانم چنین ادعایی اصلا صحت داشته باشد، چراکه طبیعتا قراردادی بین طرفین امضا شده و طبق قانون دو طرف به یکدیگر تعهد دارند. اما اگر واقعا آقای خادم و وزارت ورزش چنین تصمیمی دارند من همینجا اعلام میکنم که با عنوان مالک استیل آذین حاضرم دو میلیارد تومان بالاتر از اسپانسر پرسپولیس به باشگاه پرداخت کنم.

هدایتی که در ابتدا یکی از متقاضیان قبول اسپانسرینگ پرسپولیس بود در پاسخ به این سوال که چه دلایلی باعث عدم توافق او با خادم شد گفت: بهرحال اختلافاتی بود. از تعداد اعضای هیئت مدیره گرفته تا نوع مدیریت و خیلی مسائل دیگر.

هدایتی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا شناختی از اسپانسر فعلی پرسپولیس دارد افزود: بله، شناخت خوبی از هم داریم و اسپانسر پرسپولیس کماکان از آذرماه سال 91 به ما بدهکار است. امیدوارم آقایان به فکر ما باشند، چون ما همچنان پشت در منتظر هستیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها