jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۶۳۱۴   ۲۶ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۶

جام جم ورزشی: تلاش دسته جمعی فرانسوی ها برای منصرف کردن فرانک ریبری از تصمیمش مبنی بر خداحافظی از تیم ملی آغاز شده است.

تلاش دسته جمعی برای منصرف کردن یک فوتبالیست از خداحافظی

به گزارش جام جم ورزشی ، فرانک ریبری دو روز پیش خداحافظی رسمی خود را از بازی های ملی اعلام کرد. او می خواهد از این پس تمرکز بیشتری بر روی رقابت های باشگاهی و بایرن مونیخ داشته باشد. ریبری که به دلیل مصدومیت جام جهانی را از دست داده بود دیگر انگیزه ای برای همراهی تیم ملی فوتبال فرانسه ندارد.

اما تلاش ها برای منصرف کردن یکی از سه نامزد تصاحب توپ طلای مرد سال فوتبال جهان آغاز شده است. نوئل له گرائه رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه می‌گوید تلاش خواهد کرد او را از تصمیمش منصرف کنند. علاوه بر وی هم تیمی های ریبری و رسانه های فرانسوی نیز در صدد منصرف کردن ریبری از تصمیمش هستند.

مشخص نیست که ریبری با این شرایط چه تصمیمی خواهد گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها