jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۵۹۶۱   ۲۵ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۷

جام جم ورزشی: برخورد با مدیران، مربیان، بازیکنان و دلالان‌ متخلف فوتبالی وارد فاز تازه ای می‌شود.

برخورد با متخلفان فوتبالی وارد فاز تازه می‌شود

گویا لیستی از متخلفین نیز تهیه شده که بر اساس آن، این افراد باید درخصوص فعالیت‌های غیرقانونی خود پاسخگو باشند.

نهادهای نظارتی به منظور مبارزه با مفاسد موجود در فوتبال، به زودی بر نحوه کار برخی مربیان، بازیکنان و دست‌اندرکاران قراردادهای بازیکنان فوتبال نظارت کرده و با متخلفان برخورد خواهند کرد.

مشکلات و تخلفات صورت‌گرفته در فوتبال ایران به ویژه در بحث قراردادها که اخیرا افشاگری برخی از بازیکنان و مربیان را نیز به دنبال داشته، باعث شده نهادهای نظارتی مرحله جدیدی از بررسی و پیگیری‌های خود را آغاز کنند.

براساس شنیده‌های موثق، قرار است به زودی نحوه فعالیت برخی از مدیران باشگاه‌ها، تعدادی از مربیان، بعضی از بازیکنان و همچنین برخی از دلالان، مورد پیگیری سازمان‌های نظارتی و حسابرسی قرار بگیرد تا کار مقابله با مفاسد فوتبال وارد فاز تازه‌ای شود.

در همین راستا، گویا لیستی از متخلفین نیز تهیه شده که بر اساس آن، این افراد باید درخصوص فعالیت‌های غیرقانونی خود پاسخگو باشند.(ایلنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها