jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۰۴۷۷۶   ۲۱ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۷

پلیس آگاهی استان گیلان از دستگیری سارق حرفه ای و کشف 14 فقره سرقت مغازه خبر داد.

سرقت های دزد حرفه ای در زمان نهار خوردن کاسبان

سرهنگ فلاح کریمی، رییس پلیس آگاهی استان گیلان گفت: در پی وقوع سرقت های متعدد از مغازه موضوع به طور ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با تشکیل اکیپ های ویژه و سریالی بودن سرقت های محرز و عامل آن که فردی سابقه دار به نام«اصغر» بود، شناسایی شد سپس ماموران قرارگاه مرکزی مبارزه با سرقت سریعا پاتوق های این سارق حرفه ای را تحت کنترل قرار داده و موفق شدند، «اصغر» را در حالی که قصد خروج از یکی از مخفیگاه ها را داشت شناسایی و دستگیر کنند.

این مقام مسئول انتظامی گفت: با انجام تحقیقات متهم به 14 فقره سرقت مغازه در استان گیلان اعتراف که با راهنمایی متهم محل اختفای وی مورد بررسی مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف و ضبط شد.

سردار کریمی افزود: این دزد حرفه ای زمانی که کاسبان، مغازه را موقت جهت صرف نهار بسته و به منزل می رفتند، دست به سرقت می زد.

در این پرونده دو مالخر نیز دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر