jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۰۴۲۸۹   ۲۰ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۲

بزرگترین کابوس نظامیان صهیونیست؛

راز فرار ارتش اسرائیل از غزه فاش شد

نظامیان رژیم صهیونیستی با بیان اینکه بیشترین تلفات ارتش در مکان های تجمع نظامیان بوده است اعلام کردند که اکثر نظامیان از استقرار در این مکان ها خودداری می​کردند.

راز فرار ارتش اسرائیل از غزه فاش شد

به گزارش فلسطین الیوم، افسران رژیم صهیونیستی اعلام کردند که بیشترین تلفات در میان نظامیان اسرائیلی در مکان تجمع این نظامیان بوده است.

یک افسر اسرائیلی در این باره گفت: پس از کشته شدن تعداد زیادی از سربازان، وحشت فراگیر بر نظامیان اسرائیلی حاکم شد که آنها را از استقرار در محل تجمع سربازان به ویژه در شهرک اشکول برحذر می داشت.

وی افزود: سربازان اسرائیلی از اینکه از داخل نفربرها و تانکها خارج شده و به مقر نظامیان بروند واهمه داشته و از این کار خودداری و اعلام می کردند که تمایل دارند از طریق بی سیم با فرماندهان خود در ارتباط باشند.

خبرگزاری فلسطینی صفا نیز به نقل از یک نظامی اسرائیلی نوشت: شرایط سخت جنگی از ما اسیرانی در قفسهای آهنین ساخته بود، به دلیل گرمای بیش از حد هوا و ترس از مورد هدف قرار گرفتن مجبور بودیم که درون تانکها بمانیم و حالتی از سرپیچی در میان نظامیان اسرائیلی ایجاد شده بود که از جنگیدن امتناع می​کردند.

این نظامی اسرائیلی افزود: نظامیان اسرائیلی آنقدر سرپیچی کردند که ارتش مجبور به عقب نشینی از مرزهای نوار غزه شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر