jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۰۴۰۸۷   ۱۹ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۱

‌اسقف مسیحیان عراق پس از دیدار با آیت الله سیستانی گفت: آقای سیستانی چراغ هدایت همه مردم عراق است.

آیت الله سیستانی چراغ هدایت ملت عراق است

به گزارش پایگاه خبری عراقی مانکیش از بغداد ،«پاتریاک لویس رافائل ساکو » اسقف مسیحیان عراقی در پایان دیدار با آقای سیستانی در نشستی خبری گفت: در این دیدار به اطلاع آقای سیستانی رساندیم که در حال حاضر بیش از 100 هزار مسیحی در داخل عراق آواره شده اند.

وی افزود: آقای سیستانی در این دیدار خواهان تسریع در تشکیل دولت وحدت ملی شد زیرا ایشان بر این اعتقاد است که خلاء سیاسی در عراق فرصت را برای دشمنان به منظور آْسیب رسانیدن به این کشور فراهم می کند.

اسقف رافائل ساکو خاطر نشان کرد، در این دیدار بر ضرورت توجه و اهتمام به تمامی اقشار جامعه عراق و نه فقط شیعیان تاکید شد و آقای سیستانی نیز خاطر نشان کرد اهمیت زیادی به تحولات عراق می دهد و برای حفظ وحدت و یکپارچگی ملی عراق تلاش می کند.


‌اسقف مسیحیان عراق افزود: آقای سیستانی تاکید کرد همه مسیحیان عراق بخشی از (مردم) ما هستند و در قلب های ما جای دارند.

ایشان درباره آنچه برای مسیحیان عراق رخ داده بسیار اندوهگین است و البته این حوادث برای شیعیان و سنی های عراق نیز رخ داده است.(واحد مرکزی خبر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر