jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۰۳۷۶۷   ۱۹ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

کشورهای مختلف اروپا دیروز شاهد برپایی راهپیمایی در حمایت از مردم غزه بودند.

به گزارش فارس، دیروز در لندن هزاران نفر از افراد معترض ضمن برگزاری راهپیمایی به سیاست‌های بی بی سی در دفاع از مردم غزه نیز اعتراض کردند.

بر اساس این گزارش، معترضان با تجمع مقابل ساختمان این شبکه تلویزیونی ، از جانبداری این شبکه تلویزیونی از اسرائیل، انتقاد کردند.

شهرهای مهم فرانسه هم دیروز شاهد برگزاری تظاهرات در حمایت از مردم غزه علیه حملات وحشیانه و مرگبار رژیم صهیونیستی بودند.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه فرانسوی فیگارو، هدف شرکت کنندگان در این تظاهرات همچون تظاهرات شنبه گذشته، توقف حملات اسرائیل به غزه و لغو محاصره غیرقانونی و مجرمانه آن است.

در تظاهرات دیروز، انجمن همبستگی فلسطین و فرانسه، حزب کمونیست، سبزها و اتحادیه عمومی دانش‌آموزان فلسطینی شرکت داشتند.تظاهرات دیروز در فرانسه در حالی برگزار شد که پیش از این نیز تظاهرات مشابهی در حمایت از مردم غزه و اعتراض به حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی در این کشور برگزار شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر