jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۰۳۶۸۶   ۱۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۹:۲۵

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی گفت : هیچ محدودیتی برای پوشش بیمه ای فرزند سوم به بعد نداریم.

محدودیتی برای بیمه فرزند سوم به بعد وجود ندارد

محمدحسن زدا در مصاحبه با واحد مرکزی خبر به اصلاح قانون تنظیم جمعیت و خانواده اشاره کرد و گفت: بر اساس این قانون که در مهر 92 به شعبه های سازمان تامین اجتماعی ابلاغ شد ، موظف شده است همه محدودیت هایی را که برای بیمه فرزند سوم به بعد وجود داشت ، لغو کند.

وی با بیان اینکه برای پوشش بیمه ای فرزند سوم به بعد نیازی به پرداخت وجه اضافه نیست ، تاکید کرد : این پوشش بیمه ای با همان حق بیمه ای که والدین می پردازند ، صورت می گیرد.

آقای زدا گفت : قبل از تصویب قانون خانواده ها ، باید سرانه درمان را از فرزند سوم به بعد پرداخت می کردند.

معاون سازمان تامین اجتماعی اجرای این قانون را برای همه واحدهای تحت پوشش الزامی دانست و افزود: درصورتی که شعبه ای از اجرای این قانون ، آگاهانه یا ناآگاهانه ابراز از وجود چنین قانونی ابراز بی اطلاعی کرد ، مردم می توانند بلافاصله با تامین اجتماعی درمیان بگذارند تا با انان برخورد شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر