jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۳۵۳۶   ۱۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۸

وین رونی مهاجم تیم ملی فوتبال انگلستان یکی از طولانی ترین تعطیلات زندگی خود را تجربه کرد.

رونی و همسرش بالاخره به خانه رسیدند!+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، این مهاجم 28 ساله منچستریونایتد اردیبهشت ماه از خانه مجللش در چشایر انگلستان خارج شد و دو روز پیش بالاخره برگشت. او در این سفر طولانی مدت همسر و دو پسر خود را نیز به همراه داشت. رونی ها ابتدا به همراه تیم ملی انگلیس به اردوی پرتغال رفتند و پس از آن برای حضور در جام جهانی عازم برزیل شدند. پس از حذف زودهنگام انگلیس از جام جهانی خانواده رونی ابتدا به آمریکا رفتند، سپس از سواحل کارائیب سر درآوردند، مسافرتی تفریحی به ترکیه داشتند و دوباره برای تور آمریکایی منچستریونایتد عازم آمریکا شدند. پس از این مسافرت های طولانی رونی و خانواده اش بالاخره به منچستر برگشتند. رونی و همسرش کالین این عکس را به محض ورود به خانه از خود گرفتند و در شبکه اجتماعی گذاشتند. زیر این عکس نوشته شده بود: به خانه خوش آمدیم!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها