jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۳۴۷۰   ۱۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۴

جام جم ورزشی- هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بابت اتفاقات بازی با فولاد، از داور مسابقه، هواداران، جامعه داوری و فوتبال عذرخواهی می‌کنم. در آینده همه چیز تغییر خواهد کرد.

اولین واکنش رسمی پیام صادقیان به همه حواشی اطرافش

پیام صادقیان در توضیح اتفاقات بازی با فولاد افزود: نمی‌خواهم هیچ چیز را توجیه کنم. نه نتیجه‌ای که گرفتیم و نه اتفاقاتی که از سوی من روی داد، که بابت آن از داوران، جامعه فوتبال و مردم عذر می‌خواهم. در آن صحنه بازیکن فولاد مرتکب خطای هند شد. آن توپ برای ما یک شانس خوب گلزنی بود. تحت تاثیر فشارهایی که وجود داشت و نتیجه نامطلوبی که گرفته بودیم اعتراض کردم اما قصد هیچ اهانتی نداشتم و اهانت هم نکردم، البته بهتر بود به آن شکل با صدای بلند اعتراض نمی‌کردم ولی منظور بدی هم نداشتم. یک لحظه تحت فشار بازی، آن اتفاقات روی داد که بابت آن عذرخواهی می‌کنم.

وی ادامه داد: وقتی کارت قرمز را دیدم شوکه شدم و فکر نمی‌کردم حق من باشد. در حال حاضر نیز قصد توجیه ندارم. ما نتیجه خوبی نگرفتیم و واقعا به خاطر هوادارانمان ناراحت بودیم. سختی شرایط آب و هوایی هم مشکل را دو چندان کرد. وقتی آن هند اعلام نشد، من مرتکب آن مسائل شدم. به این مساله واقف هستم که حرکتم درست نبود.

هافبک پرسپولیس خاطرنشان کرد: به خاطر آن صحنه از داور، مردم، جامعه داوری و فوتبال عذرخواهی می‌کنم و می‌دانم تحت هیچ شرایطی نباید آن مسائل روی می‌داد. این حرفها را برای جریمه نشدن نمی‌گویم فقط احساسم را بیان می‌کنم و تمام سعی خودم را خواهم کرد تا این مسائل را جبران کنم.

صادقیان تصریح کرد: در حال حاضر غیر از عذرخواهی کار دیگری از دستم بر نمی‌آید و برای جبران منتظر بازی‌های بعد می‌مانم و امیدوارم جامعه فوتبال و هواداران مرا ببخشند.

وی در پایان به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: به هواداران بابت اینکه نتوانستیم به نتیجه دلخواه برسیم نیز یک عذرخواهی بدهکار هستم. آنها مطمئن باشند بازیکنان مصمم هستند به هدف خود برسند و شرایط در بازی آینده تغییر می‌کند.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها