jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۹۹۱۴۱   ۰۲ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۱

عملکرد پر از شبهه باشگاه استقلال در اعلام قرارداد بازیکنانش

چرا رقم قرارداد امیر قلعه نویی اعلام نشد؟!

۲

روز گذشته باشگاه استقلال تهران در حالی رقم قرارداد بازیکنان تیمش در لیگ چهاردهم را عمومی کرد که نام و رقمی از قرارداد امیر قلعه نویی در این لیست دیده نشد. اقدامی که شبهات زیادی را در این رابطه به وجود آورد.

چرا رقم قرارداد امیر قلعه نویی اعلام نشد؟!

به گزارش خبرنگار جام جم ورزشی، اینکه چقدر مبالغ قرارداد اعلام شده توسط باشگاه استقلال و سایر باشگاه ها از صحت کافی برخوردار است هنوز بر کسی مسجل نیست اما به روال معمول همه باشگاه ها وقتی لیستی قرار است منتشر شود، باید همه اجزای تشکیل دهنده یک تیم فوتبال از بازیکن تا مربی و سرپرست و حتی تدارکات تیم هم در آن دیده شود. مساله ای که به هیچ وجه در مورد لیست منتشر شده استقلال صدق نمی کند و این باشگاه هیچ مبلغی از قرارداد امیرقلعه نویی و دیگر اعضای کادر فنی و حتی سرپرست خود اعلام نکرده است.

اعلام نشدن رقم قرارداد قلعه نویی قطعا نظر شخصی خود اوست. این مربی که فصل گذشته رقم قابل توجهی از آبی ها دریافت کرده بود، احتمالا رقم دریافتی اش برای لیگ چهاردهم آنقدر قابل توجه تر هست که از ترس ایجاد حواشی بسیار اجازه رسانه ای شدندش را به مدیران باشگاه استقلال نداده است.

نکته جالب توجه دیگر لیست آبی ها که شبهات زیادی را به وجود آورده این است که مثلا بازیکنی مثل اندرانیک تیموریان که فصل گذشته طبق اعلام وزارت ورزش دو میلیارد و سیصد میلیون تومان از باشگاه استقلال دریافتی داشته چگونه ممکن است این فصل تنها با یک میلیارد یعنی مبلغی کمتر از نیمی از قرارداد سال گذشته اش در این تیم بازی کند. یا مثلا خسرو حیدری که فصل گذشته بیش از یک میلیارد از آبی ها دریافت کرده بر چه اساسی این فصل که در جام جهانی حضور داشته و به گفته خودش چند پیشنهاد خارجی هم داشته حاضر شده با مبلغ کمتری در این تیم بماند. همه این ها سوالاتی است که یک روز پاسخ همه انها مشخص خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ایمان
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۳
حالا هم اگه ازش بپرسی چرا مبلغ قراردادتو اعلام نكردی تو چشم همه زل میزنه و میگه دلم نخواسته. پول زیادی بیت المال و میدن به این افراد معلومه كه نتیجش میشه دروغگوئی و پنهان كاری.
۰
۰
مقصودلو
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۳
شما را به خدا این دزدخانه ورزش را جمع كنید، یك استاد دانشگاه با چه دلی باید تدریس كند وقتی علی دایی سالی دو میلیارد تومان میگیرد!!!!
دانشچو خوابگاه ندارد و یا به اندازه دانشجو خوابگاه نداریم ، بعد در تیم ورزش یك میلیارد بهر نفر میدهیم.
از دست گرانی ملت نمیتوانند بچه را كه بعد هم بیكار میشود به دانشگاه بفرستند، شما را بخدا اگر دین دارید درب وزارت دزدخانه ورزش را ببندید ، هیچ مهندسی علاقه به كار ندارد وقتی این بی عدالتی را میبیند در كارخانجات تا نشان دهم این عوامل باعث بی علاقهای مهندسین شده. از یك طرف مدیران بی سواد با حقوق و مزایای چندین میلیونی و از طرفی این آقایون ، علاقه ای برای كار نمیماند (بر پدر انگلیس لعنت كه فوتبال را بوجود آورد).
آیا در غزه علی دایی كمك كرد ، آیا در غزه دانش ورزشكاران بود كه فرودگاه بنگوریون را مسدود كرد ؟ بهمین دلیل انگلیس میخواهد دنبال ورزش بروید نه دانش
۰
۰

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها