jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۹۰۰۶   ۰۱ مرداد ۱۳۹۳  |  ۲۲:۲۱

عضو شورای شهر تهران با تاکید براین‌که باید برای ساماندهی پارک حاشیه‌ای به جای استفاده از نیروی انسانی به سمت استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا حرکت کنیم، تصریح کرد: قطعا شورای شهر به موضوع عقب‌نشینی شهرداری از اجرای طرح پارکومتر ورود پیدا خواهد کرد و در این زمینه به شهرداری تهران تذکر خواهد داد.

محمد حقانی در گفت‌و‌گو با ایلنا، با ابراز تعجب از عقبگرد شهرداری تهران برای استفاده از تکنولوزی پارکومتر و استفاده وسیع‌تر از پارکبان‌ها گفت: دریافت پول از مردم از سوی پارکبان‌ها اصلا حساب و کتاب ندارد.وی با اشاره به دریافت بی‌ضابطه پول از شهروندان از سوی پارکبان‌ها افزود: قیمت‌ها در این زمینه در شورای شهر تهران مصوب شده است، اما مهم‌تر از آن اجرای این مصوبه است که به آن عمل نمی‌شود.وی با اشاره به سابقه فعالیت پارکومترها در حاشیه خیابان‌های پایتخت توضیح داد: پارکومترها بهترین ابزار برای ساماندهی پارک حاشیه‌ای هستند به طوری که پیش از این هر فردی با استفاده از پارکومتر براساس مدت زمانی که حاشیه خیابان پارک می‌کرد مبلغ لازم را پرداخت می‌کرد و پلیس هم بموقع کنترل‌های لازم را انجام می‌داد.

حقانی با طرح این پرسش که چرا باید به جای استفاده از پارکومتر از پارکبان استفاده شود؟ تصریح کرد: این شیوه را قبول ندارم و باید از دستگاه‌های الکترونیکی و پارکومتر استفاده کنیم تا شاهد تخلفات پارکبان‌ها نیز نباشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر