معاون پارلمانی رییس جمهوری در گفت‌وگو با جام جم آنلاین:

بی پولی، دلیل استیضاح وزیران از سوی نمایندگان مجلس است

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفت: استیضاح وزیر نیرو امروز در نشست مشترک استیضاح‌کنندگان با لاریجانی و چیت‌چیان تعیین تکلیف می‌شود.
کد خبر: ۶۹۷۹۱۹
تعیین تکلیف استیضاح چیت‌چیان در نشست مشترک با لاریجانی

حسین حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترک استیضاح‌کنندگان وزیر نیرو با رئیس مجلس خبر داد و گفت: قرار است عصر امروز نمایندگان استان‌های چهار محل و بختیاری و اصفهان در نشست مشترکی با حضور چیت‌چیان وزیر نیرو و علی لاریجانی رئیس مجلس در مورد استیضاح وی به جمع‌بندی نهایی برسند.

وی با تأکید بر اینکه اعلام وصول شدن و یا اعلام وصول نشدن استیضاح وزیر نیرو امروز تعیین تکلیف می‌شود، افزود: قرار است در این نشست، نمایندگان استیضاح‌کننده نظرات کارشناسی خود را در زمینه انتقال آب از کانال بهشت‌آباد با وزیر نیرو مطرح کرده و از طرفی نیز نظرات وی را بشنوند؛ اگر توضیحات وی برای انجام اقدامات عملی نتیجه‌بخش بود و وزیر به کار کارشناسی اعتقاد داشت، به طور قطع استیضاح به تعویق می‌افتد.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس در ادامه اظهار داشت: موارد طرح شده در استیضاح چیت‌چیان 20 مورد است که انتقال آب از کانال بهشت‌آباد فقط یکی از موارد آن است که اگر برای استیضاح‌کنندگان محرز شود که وزیر نیرو عزمی برای انجام اقدامات عملی و کار کارشناسی دارد، به این جمع‌بندی می‌رسیم که وی کار کارشناسی را قبول دارد و احتمالا استیضاح‌کنندگان فعلا از استیضاح‌شان صرف‌نظر کنند.

حاجی در پایان خاطر نشان کرد: به طور قطع این آخرین جلسه برای رسیدگی به استیضاح وزیر نیرو است و این استیضاح امروز تعیین تکلیف می‌شود.(تسنیم)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها