jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۷۸۲۵   ۲۹ تير ۱۳۹۳  |  ۲۳:۴۷

آگوستو اسکوویل اهل بوئنوس آیرس آرژانتین تبحر فراوانی در تبدیل اشیا ساده و پیش‌پاافتاده به آثار زیبای هنری دارد. یکی از تخصص‌های او این است که با کمک دگمه‌های لباس، تصاویر زیبایی از هنرمندان مشهور دنیا خلق می‌کند.

تکنیک و روش آگوستو به همین راحتی‌ها نیست که مجموعه‌ای از دگمه‌های رنگی را کنار هم قرار داده و تصاویری خلق کند.

او در ابتدا صدها نخ‌ها را به سقف خانه وصل کرده و سپس دگمه‌های سفید، سیاه و طوسی را با نظم خاصی از آنها آویزان می‌کند. تا اینجای کار چندان تصویر واضح و درستی ایجاد نشده است، اما او با نزدیک کردن این نخ‌ها به یکدیگر، تصاویر مورد نظرش روی دگمه‌ها نمایان می‌شود. سالوادور دالی و جیمز دین از جمله هنرمندانی هستند که آگوستو تصاویرشان را با دگمه درست کرده است.‌/‌ Oddity central

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر