jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۹۶۵۳۷   ۲۵ تير ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۴

قهرمانی تیم ملی آلمان بعد از 24 سال در جام جهانی 2014 حسابی همه مردم این کشور را خوشحال کرده است.

ابتکار عمل کمپانی «بنز» بعد از قهرمانی ژرمن‌ها+عکس

به گزارش خبرنگار جام جم ورزشی، تیم ملی آلمان اوایل همین هفته با شکست آرژانتین در فینال جام جهانی 2014 توانست بعد از 24 سال یکبار دیگر عنوان قهرمانی جهان را به خود اختصاص دهند. این تیم بعد از قهرمانی در این رقابت ها دیروز به کشورش بازگشت و در یک جشن بزرگ و ملی شرکت کرد.

در این میان کمپانی بنز با طراحی یک ماشین خاص سعی کرد شرایط خوبی را برای ارتباط ملی پوشان آلمان با مردم این کشور در برلین فراهم کند.

این کمپانی البته یک ابتکار عمل هم به خرج داده بود. مدیران این کمپانی در اقدامی جالب به جای ستاره چهارم قهرمانی آلمان از لوگوی شرکت بنز که شبیه ستاره هم هست استفاده کرده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر