jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۹۵۹۳۷   ۲۳ تير ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۲

استاندار تهران با بیان این که برنامه‌ای برای کاهش ساعت کاری زنان این استان وجود ندارد، گفت: کاهش ساعت کاری بیشترین درخواست زنان شاغل در پایتخت است که فقط با نظر وزرات کشور قابلیت اجرا دارد.

کاهش ساعت کاری، بیشترین خواسته زنان شاغل

حسین هاشمی با تاکید بر این که در بحث کاهش ساعت کاری زنان، استانداری تابع تصمیمات ملی است، افزود: بیشترین درخواست زنان پایتخت با توجه به ترافیک، کاهش ساعت کاری است، اما امکان اجرای طرح به شکل استانی وجود ندارد و تنها کاری که استانداری در این زمینه انجام داده، تعطیلی روزهای پنجشنبه برای بانوان است.

چندی پیش مشاور بانوان استانداری نیز اعلام کرده بود، بیشترین گلایه و درخواست زنان استان تهران کاهش ساعت کاری است، چون هم‌اکنون زنان 44 ساعت در هفته کار می‌کنند، اما با احتساب ساعات رفت و آمد به محل کار می‌توان گفت آنها در هفته 64 ساعت مشغول به کار هستند و روزانه چهار ساعت از وقت‌شان در ترافیک پایتخت هدر می‌رود.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها