jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۹۵۹۳۷ ۲۳ تير ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۲

استاندار تهران با بیان این که برنامه‌ای برای کاهش ساعت کاری زنان این استان وجود ندارد، گفت: کاهش ساعت کاری بیشترین درخواست زنان شاغل در پایتخت است که فقط با نظر وزرات کشور قابلیت اجرا دارد.

کاهش ساعت کاری، بیشترین خواسته زنان شاغل

حسین هاشمی با تاکید بر این که در بحث کاهش ساعت کاری زنان، استانداری تابع تصمیمات ملی است، افزود: بیشترین درخواست زنان پایتخت با توجه به ترافیک، کاهش ساعت کاری است، اما امکان اجرای طرح به شکل استانی وجود ندارد و تنها کاری که استانداری در این زمینه انجام داده، تعطیلی روزهای پنجشنبه برای بانوان است.

چندی پیش مشاور بانوان استانداری نیز اعلام کرده بود، بیشترین گلایه و درخواست زنان استان تهران کاهش ساعت کاری است، چون هم‌اکنون زنان 44 ساعت در هفته کار می‌کنند، اما با احتساب ساعات رفت و آمد به محل کار می‌توان گفت آنها در هفته 64 ساعت مشغول به کار هستند و روزانه چهار ساعت از وقت‌شان در ترافیک پایتخت هدر می‌رود.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

پیام امید برای پرستاران

پیام امید برای پرستاران

دیروز در روز پرستار، افراد زیادی به ما تبریک گفتند، اما یک تبریک بیشتر از همه باعث خوشحالی جامعه پرستاری شد؛ پیام تبریک رهبر معظم انقلاب که به جامعه پرستاری امیدی دوباره داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر