jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۹۴۷۴۲   ۲۱ تير ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۱

ژوزه مورینیو با تمجید از آرین روبن، او را ستاره جام جهانی معرفی کرد.

انتقاد معنادار مورینیو از مسی در آستانه فینال جام جهانی

به گزارش جام جم ورزشی، آلمان و آرژانتین یکشنبه شب برگزار کننده دیدار فینال بیستمین دوره جام جهانی خواهند بود و پس از این دیدار یک ماه جشن فوتبال در برزیل به پایان می‌رسد.

مورینیو درباره برترین بازیکن جام بیستم گفت: از نظر من روبن بهترین بازیکن جام جهانی بوده است. او از روز اول مسابقات در بالاترین سطح و بدون هیچ نوسانی به میدان رفت و تا آخرین لحظه هر مسابقه تلاش کرد.

سرمربی چلسی درباره مسی نیز گفت: او بازیکن خارق العاده‌ای است و برای این که اثبات کند بازیکن خارق العاده‌ای در تاریخ فوتبال است به عنوان قهرمانی جام جهانی نیاز ندارد اما از نظر من او هنوز هم بهترین بازیکن تاریخ فوتبال نیست.

مورینیو درباره برترین دروازه‌بان جام نیز گفت: اگر مانوئل نویر در فینال هم همین طور بدون اشتباه بازی کند نویر بهترین دروازه‌بان جام بوده است.

کارشناس یاهو اسپورت درباره برترین بازیکن جوان نیز گفت: برای من پل پوگبا بهترین بازیکن جوان جام بود. او با وجود اینکه فرانسه به جمع چهار تیم پایانی راه پیدا نکرد، عملکرد فوق العاده‌ای را به نمایش گذاشت و نشان داد که در جام جهانی بعدی یکی از فوق ستاره‌های بزرگ جام می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر