دو سارق که پیش از این به اتهام سرقت از طلافروشی تحت تعقیب بودند، دستگیر و به چند فقره سرقت دیگر اعتراف کردند.
کد خبر: ۶۹۳۳۹۱
سارقان طلافروشی در دام پلیس گرفتار شدند

فرمانده انتظامی شهرستان سلماس در این باره به جام‌جم گفت: پانزدهم خرداد امسال صاحب یک طلافروشی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از سرقت مغازه‌اش خبر داد.

در پی این تماس و اعزام ماموران به محل، معلوم شد مرد طلافروش با حضور در مغازه‌اش مشاهده کرده ویترین‌ها شکسته شده و یک کیلو و 600 گرم طلا به سرقت رفته است.

سرهنگ شاهرخ بختیاری افزود: با دستور قضایی، تحقیقات کارآگاهان برای کشف اموال سرقتی و شناسایی سارق یا سارقان آغاز شد تا این که صاحب یک فروشگاه لباس و یک دندانسازی نیز با حضور در مرکز پلیس و ارائه شکایت‌هایی عنوان کردند، وقتی به محله کارشان رفته‌اند متوجه سرقت اموالشان شده‌اند.

وی یادآور شد: جستجو‌ها در این باره ادامه داشت تا این که ماموران ردپای مردی را در این دزدی‌ها به دست آوردند و روز چهاردهم تیر با ورود به مخفیگاه مرد سارق، او را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سلماس خاطرنشان کرد: متهم با انتقال به مرکز پلیس به سرقت از این مغازه‌ها با همدستی یکی از دوستانش اعتراف کرد و گفت ابتدا به عنوان مشتری وارد هر سه مغازه شدیم. پس از اطمینان از این که دوربین مداربسته در این محل‌ها نصب نشده، اموال را سرقت کردیم.

بختیاری افزود: در پی اعتراف متهم، همدستش تحت تعقیب قرار گرفت و روز گذشته او نیز دستگیر و در بازرسی از خانه‌اش 600 گرم از طلاهای مسروقه کشف شد.

این متهم نیز در مواجهه حضوری با همدستش، به شرکت در این دزدی‌ها اعتراف کرد و گفت: بخشی از طلاهای سرقتی را به فردی فروخته است.

در مرحله بعدی تحقیقات، خریدار طلاهای سرقتی نیز شناسایی و دستگیر شد.

با صدور قرار قانونی برای متهمان، تحقیقات تکمیلی از آنها و کشف دیگر اموال به سرقت رفته از مغازه دو شاکی دیگر ادامه دارد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها