jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۶۹۱۵۵۰   ۱۲ تير ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۹

جام جم نوا: تیتراژ برنامه ویژه افطار شبکه دوم سیما با عنوان «شبهای روشن» به خوانندگی یاسر داودیان و همراهی دکلمه داریوش ارجمند به روی آنتن می رود.

ردپای داریوش ارجمند در تیتراژ برنامه رمضان/دانلود

میثم دهقان مدیر برنامه های یاسر داودیان با اعلام این خبر عنوان کرد: «داودیان با دکلمه استاد داریوش ارجمند و نوای عربی مهدی درویش زاده قطعه شبهای روشن که تیتراژسری جدید برنامه خاطره انگیز «شبهای روشن» است را اجراء میکند».
وی افزود: «شبهای روشن هر شب بصورت زنده رأس ساعت ۹:۳۰ شب از شبکه ۲ سیما در ایام ماه مبارک رمضان با اجرای رسالت بوذری و تهیه کنندگی پیام ابراهیم پور پخش می شود، همچنین ترانه تیتراژ «شبهای روشن» را مجید صالحی سروده و ملودی آن توسط محسن ابراهیم زاده ساخته شده است، تقی پور نیز این قطعه را تنظیم کرده است، کریم قربانی، پرویز وزیری، مینو قاسم پور و تقی پور هم نوازندگانی هستند که در این اثر هنر نمایی کرده اند».
«شبهای روشن» در ماه مبارک رمضان سال ۹۰ در فضایی متفاوت و در پشت بام خانه ای در پایتخت با همین تیم اجرایی، اجرا میشد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

این ترانه را می توانید از جام جم نوا

کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

پس از یک دهه وقفه، خوشبختانه در دوره اخیر ریاست محترم سازمان صداوسیما، گره از کار ساخت دو پروژه الف ویژه که سال‌ها گرفتار مشکلات و موانعی بودند باز شد و کلید خوردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها