jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۹۱۳۶۵   ۱۱ تير ۱۳۹۳  |  ۱۸:۵۲

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم غبار آلودگی آسمان پایتخت طی امشب و فردا ( پنجشنبه ) خبر داد.

هوای تهران امشب و فردا غبارآلود است

احد وظیفه در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: بر اساس تحلیل آخرین داده های هواشناسی طی سه روز آینده افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد در شمال غرب و سواحل شمالی کشور و همچنین بارش های پراکنده نیز طی این مدت در دامنه های جنوبی البرز، دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس و جنوب سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود.

به گفته وی، در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به سبب وزش باد شدید و ایجاد طوفان گرد و خاک استانهای خراسان جنوبی، جنوب خراسان رضوی و شرق استان یزد، شمال استان سیستان و بلوچستان در برخی ساعات غبار آلود است.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: در این مدت منطقه زابل در استان سیستان و بلوچستان همراه با وزش باد شدید است.

وظیفه تصریح کرد: طی امروز و فردا در برخی نقاط استانهای تهران، البرز، قم ، اصفهان و مرکزی در بعضی ساعات غبار آلود است.

وی افزود: فردا آسمان تهران نیمه ابری به تدریج همراه با افزایش ابر و در پاره ای نقاط با بارش پراکنده ، وزش باد ، رعد و برق و غبار آلودگی خواهد بود بیشینه دما با 3 درجه کاهش نسبت به دیروز برابر 36 درجه سانتیگراد و کمینه دما مانند امروز معادل 26 درجه سانتیگراد بالای صفر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها