jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۹۱۱۷۵ ۱۱ تير ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۹

پرسپولیس فصل گذشته به اندازه کافی بابت مسائل مربوط به داوری وارد حاشیه شد. حالا پیش از آغاز فصل چهاردهم این رضا عنایتی است که پرسپولیس را وارد نخستین حرف و حدیث های فصل می کند.

اظهارنظر جنجالی رضا عنایتی در مورد پرسپولیس

به گزارش جام جم ورزشی ؛ پرسپولیس و پدیده شاندیز مشهد روز گذشته در دیداری تدارکاتی به مصاف هم رفتند. این دیدار حاشیه های زیادی داشت که مهم ترینش درگیری عنایتی و عالیشاه بود. عنایتی به سمت عالیشاه در این دیدار لگدپرانی کرد که البته با دخالت اطرافیان دعوای این دو به سرعت تمام شد.

رضا عنایتی 37 ساله که اخیرا به پدیده شاندیز پیوسته امروز در گفت و گو با یکی از خبرگزاری ها به شدت از عملکرد داور این دیدار انتقاد کرده و گفته که اگر همین داور برای پرسپولیس در لیگ چهاردهم سوت بزند پرسپولیس 200 امتیازی می شود!

او همچنین داور این دیدار را به خودشیرینی برای پرسپولیس متهم کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر