گلایه های یک مادر از بی اخلاقی در فضای مجازی

مادر حنانه شهشهانی: دخترم کشف حجاب نکرده

شایعه‌ها و حاشیه‌ها گویا تمامی ندارد. یک تیتر می‌خواهد: «عکس‌های متفاوت» یک نام آشنا: «حنانه شهشهانی»؛ هر چه معروفتر، پرخواننده‌تر! امنیت شخصی، آبروی خانواده، اخلاق، فرهنگ و خیلی چیزهای دیگر هم هیچ! درست مثل آنچه ویدا شهشهانی، مادر حنانه، بازیگر تلویزیون و تئاتر و گوینده پیشکسوت رادیو از آن می‌گوید.
کد خبر: ۶۹۰۶۹۳
مادر حنانه شهشهانی: دخترم کشف حجاب نکرده

جام جم سرا: خبرگزاری برنا با درج مطلبی نوشت: خود حنانه فقط به یک جمله بسنده میکند: «تا پایان این پرونده هیچ صحبتی ندارم؛ بزودی تکلیف آن مشخص می‌شود و آن روز، روزی است که صحبت‌های من شروع می‌شود.» اما مادرش دل پری داشت:
متاسفم بابت عکس‌هایی که از حنانه در فضای مجازی منتشر شد. آن زمان اصلا حنانه ایران بود. حدود چهار ماه بود که حنانه از آمریکا به ایران برگشته بود. فکر می‌کنم بیشتر زیر سر سایت‌های زرد باشد. شب در بحبوحه انتشار این عکس‌ها، حنانه در شبکه دوم سیما مصاحبه داشت. هیچ اتفاقی هم نیفتاده بود. از فردای آن روز زمزمه‌ها شروع شد و به گوشش رسید. به او گفتند:«حنانه عکس‌ها را دیده‌ای؟» آن روز من رادیو بودم. با من تماس گرفت و مساله را مطرح کرد. به قوه قضاییه شکایت کردم و بعد از بررسی متوجه شدند که همه آنها فتوشاپ است.

طول می‌کشد تا بخواهد قضیه عکس و... از ذهن مردم پاک شود. دلم می‌خواهد مردم منصفانه‌تر نگاه کنند

پیش از اینها هم مشکلاتی را برای هدیه تهرانی و … پیش آورده بودند. سال گذشته قرعه به نام حنانه افتاد. حنانه سه سال برای درس خواندن به آمریکا سفر کرده بود. با اینکه در آنجا هم پیشنهاد کار داشت ولی گفت که آنجا کار نمی‌کند و می‌خواهد به ایران برگردد. بالاخره با پیشنهاد پوران درخشنده برگشت. زمزمه‌ها مبنی بر این بود که حنانه کار مدلینگ می‌کرده و عکاس امانتداری نکرده است اما حنانه آنجا کار مدلینگ نمی‌کرد و هر کسی حرفی زده در واقع شایعه بوده است. با پیگیری‌های ما عده‌ای را در شهرک غرب دستگیر کردند و حالا باید ببینیم اصل ماجرا چیست. تا امروز سکوت کردم و گفتم شاید این داستان جمع شود ولی متاسفانه خود مردم به این قضیه دامن زدند. اگر حنانه می‌خواست این کار را انجام دهد، در آمریکا می‌ماند نه اینکه به ایران بیاید و پیشنهاد بازی در یک سریال چهل قسمتی برای ماه مبارک رمضان را به او بدهند. طول می‌کشد تا بخواهد قضیه عکس و... از ذهن مردم پاک شود. دلم می‌خواهد مردم منصفانه‌تر نگاه کنند. حنانه دوست دارد که اینجا کار کند و در ایران بماند. او در ایران است و از ایران هم نرفته و نخواهد رفت. کشف حجاب نکرده و کشف حجاب هم نمی کند. حتی عکس های با حجابش در آمریکا هم منتشر شده و در همان اینترنت موجود است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۱۴
منتقد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۰
۲
۲
آن چیز كه عیان است چه حاجت به بیان است .
فاضل
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۰
۱
۱
خداوند همه ما را هدایت كند
وحید
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۱
۳
۰
خدا ازشون نگذره ولی عجب فتوشاپ كارایی بودن بی وجدانا
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۱
۱
۱
حجاب بعضی افراد نیازی به كشف ندارد.
امید
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۱
۲
۲
ما ایرانی ها ادعا داریم كه ناموس پرست وادعای مردانگی میكنیم.تمام دنیا درحال پیشرفته. این كارهامربوط به انسانهای عقب افتاده ذهنی وفرهنگی میباشد نه ما ایرانی هایی كه غنی بودن فرهنگ داریم.ومتاسفانه كماكان این ضد ارزش ها ادامه خواهد داشت.پس بهترین كار اینه كه مردم خیلی خیلی مراقب رفتار ها وحریم خصوصی خودمان باشیم كه كسی به راحتی نتواند وارد حریم خصوصی شود
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۱
۱
۱
این چیزی كه من دیدم فتوشاپ نبود چون خودم كارم فتوشاپه بیشتر مصداق این هستش كه عكس های شخصی ایشون رو توی فضای مجازی پخش كرده باشند تا فتوشاپ به هر حال كسی كه دست به همچین كاری زدند كارش دور از انسانیت بوده
نسرین
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
كاملا با شما موافقم.بی برو برگرد همینطوره كه شما میفرمایید
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۲
۲
۰
خدا پدر این كاشف فتوشاپ وبیامرزه
وگرنه بعضیا چی داشتن بگن
قابل قبول نیست عكسها مال ایشون نیست
United Kingdom
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
۳
۲
چرا تهمت میزنید آخه كاملا مشخصه عكسها مال خانم شهشهانی نیست روتوش شدن
محمد
United States
۰۲:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۴
۲
۳
سلام به همه دوستان
واقعا متاسفم برای كسانی كه با آبرو مردم بازی میكنند،،،،من خودم هم در نگاه اول گناه ایشون رو پاك كردم وامیدوارم خانم شهشهانی منو حلال كنند،،،،ولی این نامردا اینقده ظریف كارشون رو انجام دادند كه در نگاه اول فریب میخوری،،،،فقط دوتا سوال از كسانی كه میگن این عكسها اصله 1. به نظرشما كدوم آدم عاقلی عكس میگیره بعد دوباره برمیگرده ایران؟؟؟مگه مخش تاب داره كه برا خودش درد سر درست كنه؟؟؟ 2. خودتون بزارین جای این خانم اگه به ناموس خودتون همچین بهتونی میبستند اونقت هم زود قضاوت میكردین؟؟.... اما خانم شهشهانی زمانی ناراحت باش كه پیش خدای خودت سرت پائینه وگرنه من وامثال من اینقده خطا داریم كه یكی باید بیاد قاضی ما ها بشه چه برسه اینكه ما قضاوت كنیم،،.،،،،،اینو بدون كه خدا همیشه جای حق نشسته،،،،،تنها گناه شما معروف بودنتونه.
ایشالله كه توی دادگاه الهی شرمنده نشیم.
نسرین
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
۱
۳
واقعا متأسفم كه این به اصطلاح هنرمندان هر كاری كه دوست دارن میكنن و فكر میكنن ما ابله و نفهمیم.بازی كردن با آبروی دیگران كار وقیحانه ایه اما ابله انگاشتن دران از اون وقیحانه تره
نازگل
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۸
۰
۱
شاید كسی باهاش دشمنی داشته... الان علم پیش رفته ولی چرا سو استفاده یا انكار....
هیچكس
United States
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۵
۲
۲
برادر من اینا عكس حنانه نیست .فوتو شده .كمی بررسی كنید
زهرا
Germany
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۹
۲
۲
چرا عكس های من پخش نمیشه ، حتما كشف حجاب كرده دیگه
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها