استقبال مشروط وزیر ورزش از ادامه همکاری با کروش

وزیر ورزش و جوانان گفت: از ادامه همکاری با کروش استقبال می‌کنیم، اما شرایط دو طرف در این زمینه باید تامین شود.
کد خبر: ۶۸۸۹۳۲
استقبال مشروط وزیر ورزش از ادامه همکاری با کروش

به گزارش جام جم ورزشی ؛ محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه نخستین مجمع پیشکسوتان ورزشی که امروز جمعه برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: این مجمع برای تکریم مقام پیشکسوتان ورزشی برگزار شده تا فکر نکنند که فراموش شده‌اند، چون واقعا اینطور نیست.

وی افزود: پیشکسوتان ورزش در واقع بزرگانی هستند که در زمان خود اثرات شگرفی در ورزش ایران داشتند. باید مقام این عزیزان در نظر گرفته شود و این مجمع فرصت خوبی برای جمع کردن آنها دور یکدیگر بود تا بتوانیم مسائل و مشکلاتشان را شنیده و در جهت حل آنها تلاش کنیم.

وزیر ورزش و جوانان که خود یک پیشکسوت ورزشی هم به حساب می‌آید، یادآور شد: قرار است موضوع حمایت از پیشکسوتان در قالب یک سیستم دیده شود تا با وجود تغییرات مدیریتی در زمان‌های مختلف هم دستخوش تغییرات عمده نشود و همیشه مقام آنها حفظ شده و رعایت جایگاه‌‎شان در نظر گرفته شود.

گودرزی در ادامه تاکید کرد: که کمک و حمایت از پیشکسوتان ورزشی باید به صورت سازمان یافته انجام شود.

وی همچنین در رابطه با عملکرد تیم ملی در جام جهانی اظهار کرد: تیم ملی بازی‌های خوبی انجام داد، اما عملکردش اشکالاتی داشت که امیدوارم برای دوره‌های آینده حل شود. باید نیروهای قوی با روش علمی‌تر بکار گرفته شود تا تیم ملی بتواند در دوره‌های بعد نتایج بهتری بدست بیاورد.

وزیر ورزش و جوانان همچنین در رابطه با موضع خود برای همکاری یا عدم همکاری فدراسیون فوتبال با کارلوس کروش گفت: قبلا هم گفته‌ام این مربی در کار خود موفق بود ما از ماندن آن استقبال می‌کنیم، اما باید شرایط دو طرف تامین شود در هر صورت باید مذاکره صورت بگیرد تا ببینیم شرایط دو طرف به چه صورت است.(مهر)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها