آخرین تحولات باشگاه استقلال از زبان افشارزاده

مدیرعامل استقلال برنامه‌های آینده این تیم را تشریح کرد و از جذب دروازه بان تیم ملی غنا خبر داد.
کد خبر: ۶۸۸۴۰۸
آخرین تحولات باشگاه استقلال از زبان افشارزاده

به گزارش جام جم ورزشی، بهرام افشارزاده در حاشیه دیدار تیم‌های ملی ووشوی ایران و روسیه درباره این که شنیده می‌شود، این تیم با دروازه‌بان تیم ملی غنا در بازی‌های جام‌جهانی برزیل صحبت کرده است، گفت: درست است دروازه‌بان تیم ملی غنا را مدنظر داریم و با او صحبت کرده‌ایم. البته با چند نفر دیگر هم صحبت کرده‌ایم که همه چیز هفته آینده مشخص خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه استقلال در ووشو نیز تیمداری خواهد کرد، گفت: اینجانب بنا به دعوت علینژاد به اینجا آمده‌ام. ضمن آن که علاقمندم شرایط تیم‌هایمان را که برای بازی‌های آسیایی آماده می‌شوند، از نزدیک ببینم.

مدیرعامل استقلال با اشاره به این که با دو، سه بازیکن دیگر هم در حال رایزنی هست، گفت: باز هم می‌گویم که شرایط این افراد هفته آینده مشخص خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که با عملکرد خوب ملی‌پوشان در جام‌جهانی آیا تمدید قرارداد آنها با استقلال سخت تر می‌شود، گفت: لیگ برتر محدودیت‌هایی ایجاد کرده و در بخش دیگر پول کافی هم وجود ندارد اما مطمئنم این بازیکنان عرق ملی کافی دارند و در باشگاه‌هایی که در آن حضور داشتند و با آنها کار کرده‌اند، کنار خواهند آمد تا بتوانیم قراردادشان را تمدید کنیم.

افشارزاده از پایان یافتن بحث انتقال کریمیان به استقلال خبر داد و گفت: در مورد جاسم کرار باید بگویم که او را ندیدم. گویا غیر از بحث طلبش مشکلی داشته که نظری جویباری در حال حل کردن آن است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه استقلال به دنبال جذب بختیار رحمانی است، گفت: هنوز با این بازیکن فولاد صحبت نکرده‌ایم.

افشارزاده در پاسخ به این سوال که آیا استقلال با جدایی مهدی رحمتی دچار مشکل خواهد شد، گفت: مطمئن باشید نفراتی که جلب کردیم به خوبی جای او را پر خواهند کرد.

وی در پاسخ به این سوال که کی‌روش با نتایج خوبی که در جام‌جهانی گرفت، به نوعی بازیکن سالاری را کنار زد و آیا باشگاه استقلال هم به دنبال همین مسئله است، گفت: اعتقاد دارم هر کسی وظیفه‌ای دارد که باید در جای خودش انجام دهد. باید بازیکن‌سالاری را از تمام باشگاه‌ها کنار بگذاریم. نتایج تیم ملی نشان داد که وقتی نظم و انضباط باشد همه چیز درست پیش می‌رود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا استقلال به دنبال جذب میثاق معمارزاده است، گفت: این مسئله هم هفته آینده مشخص می‌شود.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که امیر قلعه‌نویی قول قهرمانی داده است. او به عنوان مدیر عامل چه قولی می دهد، گفت: هرچه که او قول داده است من هم قول می‌دهم. او یکی از اسطوره‌های مربیان است و به کارش آگاهی دارد. آشنایی من با او آشنایی بیست ساله است.

افشارزاده در مورد دیدار تیم ملی ایران و بوسنی گفت: با توجه به بازی‌هایی که از تیم ملی دیده‌ام، فکر می‌کنم بوسنی را شکست بدهند و موفق شوند.

وی در مورد پرداخت شدن پول از سوی اسپانسر این تیم گفت: قرار بود یک تیر مبلغ دو میلیارد بدهد که نداده است و گفته بود امروز می‌پردازد که امروز هم اینجا آمده و نمی‌دانم که پرداخت کرده یا نه!

افشار زاده از تیمداری باشگاه استقلال در بخش فوتبال بانوان و فوتسال نیز خبر داد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
علی اس
United States
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۴
۰
۰
بزار برسی بعد دم از مبارزه با بازیكن سالاری بزن خدایا خودت رحم كن به استقلالیها ای امیر خادم این نونی كه تو گذاشتی تو سفرمون

نیازمندی ها