jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۷۴۰۹ ۰۲ تير ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۹

سرمربی تیم ملی فوتبال الجزایر اظهار داشت که تیمش شایسته صعود به مرحله بعد رقابت های جام جهانی است.

هودزیچ: پیروزی با چهار گل لذت بخش است/هونگ: فقط می توانم بگویم متاسفم

به گزارش سایت جام جم ورزشی الجزایر روز گذشته موفق شد با نتیجه چهار بر دو الجزایر را ببرد تا به صعود امیدوار شود.

وحید هلیل‌هودزیچ سرمربی الجزایر پس از پیروزی پرگل تیمش برابر کره جنوبی گفت: این پیروزی را به تمام هواداران تیم ملی فوتبال الجزایر تقدیم می کنم. ما خیلی زحمت کشیدیم. این اولین برد ما در جام جهانی پس از سال 1982 بود و می‌دانم که جشن و پایکوبی زیادی در کشور الجزایر برپا شده است.

سرمربی الجزایر ادامه داد: امروز تیمم برابر کره جنوبی قدرت واقعی خودش را نشان داد. همه چیز در گروه ما امکان‌پذیر است. به بازیکنانم گفتم که 15 دقیقه نخست را دفاع کنند و فکر می‌کنم که آن‌ها نمایش خوبی از خود نشان دادند و در نیمه نخست توانستند به نوعی نتیجه بازی را به پایان برسانند.

همچین هونگ میونگ بو سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی نیز گفت: تیم من شایسته چنین نتیجه ای نبود. ما سعی خود را کردیم و هرگز نباید با چهار گل می باختیم.

وی افزود: الجزایر را دست کم نگرفتیم. امروز تیمی متفاوت از کره جنوبی برابر تیمی متفاوت از الجزایر به میدان رفت. آن‌ها بازی خیلی بهتری نسبت به ما از خودشان نشان دادند و کاملا شایسته پیروزی بودند. اکنون باید تا پایان به تلاش خود ادامه دهیم تا بتوانیم شانس صعود داشته باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر