jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۵۵۰۹   ۲۸ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۷

لوییس فان خال سرمربی تیم ملی فوتبال هلند اظهار داشت که دیگر اجازه نمی دهد بازیکنانش در حین تمرین و یا صرف ناهار درباره پیروزی مقابل اسپانیا صحبت کنند.

توصیف فان خال از روزهای بعد از برد سنگین هلند مقابل اسپانیا

به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ هلندی ها امشب به دیدار استرالیا می روند آن هم در حالی که هنوز تحت تاثیر پیروزی پنج بر یک خود مقابل اسپانیا قرار دارند.

فان خال درباره این بازی گفت: هرگز دلم نمی خواهد از پیش درباره این دیدار صحبت کنم. تنها چیزی که می گویم این است ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا بتوانیم نتیجه مورد نظرمان را به دست بیاوریم.

فان خال در ادامه گفت: ما پیروزی برابر اسپانیا را فراموش کردیم. برای رسیدن به فینال جام جهانی 5 دیدار دیگر باید برگزار کنیم. بازی برابر اسپانیا تنها یک دیدار بود نه بیشتر. اکنون تمام تمرکز ما به بازی برابر استرالیا است. بازیکنان همگی بازی با اسپانیا را فراموش کرده‌اند. ما برابر اسپانیا توتال فوتبال بازی نکردیم. برایم سخت است که به شما خبرنگاران توضیح بدهم که تیمم با چه سیستمی برابر اسپانیا به میدان رفت. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که باید همین روند را ادامه دهیم تا بتوانیم صعودمان را به مرحله بعد قطعی کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها