jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۶۸۴۳۴۰   ۲۵ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۹:۱۳

منابع خبری عراق از پاکسازی کامل استان دیالی از وجود عناصر گگروه تروریستی داعش خبر دادند.

پاکسازی کامل استان دیالی عراق از وجود داعش

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری عراقی «نون» نیروهای امنیتی عراق موفق شدند تمامی مناطق استان دیالی را از عناصر داعش و حزب بعث پاکسازی کنند.

خبرنگار این خبرگزاری اعلام کرد: تمام استان تا مرزهای کردستان از لوث وجود داعش و گروه های بعثی همپیمان آن پاکسازی و 70 داعشی در درگیری های امروز و روز گذشته در این استان کشته شدند.

وی به نقش عشایر سنی در همراهی با نیروهای امنیتی و مرجعیت عراق اشاره کرد و افزود: عشایر سنی پشتیبانی خوبی از مرجعیت عالی عراق کردند و اتحاد خود را با سایر عشایر و نیروهای دولتی برای مواجهه با تروریسم در عراق اعلام کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها