jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۸۴۱۳۹   ۲۵ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۳

پرسپولیس برای برگزاری یک اردوی تدارکاتی وارد اردبیل زادگاه علی دایی شد.

تماشای بازی های جام جهانی ممنوع!

به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ تیم فوتبال پرسپولیس برای تشکیل اردویی 10 روزه راهی اردبیل شده است. از همین رو علی دایی که تاکید زیادی دارد تا این اردو به نحو احسن برگزار شود برنامه‌های ویژه‌ای را برای این اردو در نظر گرفته از همین رو قرمزپوشان روزی دو جلسه صبح‌ها بدنسازی و بعدازظهرها کار با توپ را در دستور کار خود قرار دادند.

همچنین ۲ دیدار دوستانه نیز در دستور کار پرسپولیسی‌ها در اردوی اردبیل است. طبق برنامه‌های دایی نیز بازیکنان از دیدن فوتبال‌هایی که تا بامداد طول می‌کشد باید خودداری کنند چون راس ساعت 8 صبح باید بیدار باشند و ساعت 8:30 باید صبحانه‌های خود را بخورند.

در حال حاضر هوای اردبیل بسیار خنک است که همین موضوع مورد رضایت کادر فنی قرار گرفته است.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها