jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۳۵۴۵   ۲۳ خرداد ۱۳۹۳  |  ۲۲:۴۴

مکزیک نخستین دیدار خود را در جام‌جهانی 2014 با پیروزی پشت سر گذاشت. این تیم امشب کامرون را یک گل مغلوب کرد.

پیروزی بزرگ مکزیک مقابل کامرون/ یاران اتوئو باختند

به گزارش جام جم ورزشی، دومین دیدار بیستمین دوره جام‌جهانی برزیل بین مکزیک و کامرون در ورزشگاه ناتال برگزار شد که در پایان مکزیک موفق شد با یک گل برابر حریف آفریقایی خود به برتری برسد.

اوریبه پرالتا موفق شد روی توپ برگشتی دروازه شیرهای رام ناشدنی آفریقا را در دقیقه 61 باز کند تا سه امتیاز ارزشمند این بازی برای مکزیک به دست آید.

آستک‌ها با کسب سه امتیاز این بازی پس از برزیل در رده دوم جدول گروه نخست قرار گرفتند. کامرون و کرواسی هم تیم‌های بدون امتیاز گروه A جام بیستم در پایان دور نخست مرحله گروهی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها