jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۶۸۳۵۲۲   ۲۳ خرداد ۱۳۹۳  |  ۲۰:۲۸

در اقدامی که همگرایی شیعیان و اهل سنت را در مبارزه علیه گروه تروریستی داعش نشان می دهد، علمای اهل سنت بصره بر همکاری با نیروهای امنیتی عراق برای ریشه کنی تروریسم در این کشور تاکید کردند.

علمای اهل سنت بصره: عمامه را بر می داریم و به جنگ موش های داعش می رویم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه عراقی الانصار، علمای اهل سنت بصره امروز جمعه با تاکید بر همکاری با نیروهای امنیتی این کشور، مقابله با گروه های تروریستی را واجب شرعی و اخلاقی دانستند.

علمای اهل سنت در دانشگاه الکواز استان بصره تصریح کردند: واجب است که در یک صف واحد در کنار نیروهای امنیتی برای جنگ با این موش های تکفیری بایستیم.

علمای اهل سنت خطاب به مردم بصره و تمام عراق افزودند: مقابله داعش واجب شرعی و اخلاقی در دفاع از کشور است. دفاع از سرزمین و ناموس واجب است و اگر لازم شود، عمامه ها را از سر بر می داریم و لباس روحانیت را از تن می کنیم ولی برای جنگ با این مجرمان تاخیر نمی کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر