jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۲۸۳۹   ۲۱ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۰

مهاجم سرشناس تیم ملی فوتبال انگلیس در جریان تمرینات این تیم مصدوم شد.

دنی ولبک مصدوم شد/ لام: از رونالدو نمی ترسم

به گزارش سایت جام جم ورزشی، تیم ملی فوتبال انگلستان که اخیرا با مصدومیت بازیکن جوان خود یعنی آلکس اوکسالد چمبرلین مواجه شده باز هم با مصدومیت یکی دیگر از بازیکنانش روبرو شد.

دنی ولبک مهاجم تیم ملی انگلیس روز گذشته در تمرینات این تیم مصدوم شد. او فعلا تحت معالجه قرار دارد و به احتمال فراوان دیدار مهم و حساس تیمش مقابل ایتالیا در مرحله گروهی جام جهانی را از دست می دهد.

لام: رونالدو ما را تحت تاثیر قرار نمی دهد

فیلیپ لام کاپیتان تیم ملی فوتبال آلمان می گوید که تیمش بابت رویارویی با پرتغال و قرار گرفتن مقابل ستاره ای چون رونالدو اصلا نمی ترسد.

وی در اینباره گفت: ما تیم خوبی داریم و از لحاظ فیزیکی به آمادگی لازم رسیده ایم. هر کاری لازم باشد برای قهرمانی در جام جهانی انجام می دهیم. لام درباره تقابل پرتغال و آلمان درنخستین دیدار مرحله گروهی گفت: این دیدار اصلا ترس ندارد. نمی دانم چرا روی این مسابقه حساسیت ایجاد شده است. فضا به گونه ای است که همه وانمود می کنند ما از پرتغال می ترسیم. اصلا اینگونه نیست. نه پرتغال و نه کریستیانو رونالدو ما را تحت تاثیر قرار نمی دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر