jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۸۲۴۳۲   ۲۰ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۱

روابط عمومی باشگاه استقلال اعلام کرد: روزنامه «استقلال جوان» هیچ ارتباطی با باشگاه ندارد و اخبار رسمی باشگاه استقلال تنها از طریق سایت رسمی اطلاع رسانی می شود.

روزنامه استقلال جوان ارگان باشگاه نیست

سایت جام جم ورزشی - روابط عمومی باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه ای در سایت این باشگاه تاکید کرد: در چند روز اخیر برخی اخبار از سوی روزنامه «استقلال جوان» به باشگاه استقلال منتسب شده است که بدین وسیله به اطلاع اصحاب رسانه و هواداران می رساند این روزنامه هیچ گونه ارتباط رسمی و تشکیلاتی با این باشگاه ندارد و اخبار و رویدادهای رسمی باشگاه تنها از طریق سایت باشگاه به نشانی www.fcesteghlal.ir اطلاع رسانی می شود.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: از مدیریت روزنامه «استقلال جوان» انتظار می رود در این مرحله حساس با خویشتن داری، حمایت خود را از این باشگاه دریغ نکنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها