jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۲۳۲۹   ۲۰ خرداد ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۰

وزیر ورزش و جوانان از موافقت هیات دولت با بودجه‌ای برای پرداخت مطالبات سال‌های 90، 91 و 92 ورزشکاران خبر دادو گفت : این معوقه ها تا اواخر تیرماه پرداخت خواهد شد .

هیات دولت با پرداخت مطالبات معوق قهرمانان موافقت کرد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان ، محمود گودرزی در جلسه‌ی تقدیر از قهرمانان تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی در جام های جهانی با اشاره به جلسه روز یکشنبه هیات دولت اظهار داشت : هیات دولت موافقت کرد که رقمی در حد بضاعت، برای جوایزی که مربوط به مطالبات سال‌های 90، 91 و 92 است به ورزشکاران و قهرمانان کشورمان پرداخت شود.

وی خاطر نشان کرد: تا حدودی این مبالغ تامین شده و امیدواریم در اواخر تیر و بعد از ماه مبارک رمضان در نشستی دیگر، پیش از بازی‌های آسیایی اینچئون، آیین ویژه قدردانی صورت بگیرد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها