jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۸۱۶۰۷   ۱۸ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۲

مردم شیراز ساعاتی پس از پیروزی غرور آفرین تیم ملی ایران مقابل تیم ملی برزیل در لیگ جهانی، در خیابان های این شهر به جشن و پایکوبی پرداختند.

شادی مردم شیراز در خیابان ها پس از برد تیم ملی مقابل برزیل


به گزارش تحریریه ایروالی جام جم ورزشی به نقل از ایرنا،شهروندان ورزش دوست شیرازی شنبه شب پس از تماشای بازی زیبای ایران و برزیل و برتری خیره کننده سه بر صفر،به وجد آمده و به پاس قدردانی از والیبالیست های ایرانی با حضور در خیابان های شیراز جشن شادی بپا کردند. ورزش دوستان شیرازی دربرخی از نقاط شهر با شیرینی از مردم بذیرایی می کردند و به یکدیگر بابت این پیروزی تبریک می گفتند . شعار ایران ایران ، زدن بوق های ممتد، روشن کردن برف پاک کن ها با برچم ایران ، بچه ها متشکریم و چندین شعار دیگر ازجمله جلوه های این جشن پیروزی بود. بلوارچمران شیرازمحل تجمع طرفداران تیم ملی والیبال ایران بود که در این جا نیز ساعاتی راجشن گرفتند . تیم ملی والیبال ایران در مسابقات لیگ جهانی والیبال 2014 با ارایه یک بازی مقتدر تیم ملی برزیل که چندین مقام قهرمانی در جهان و المپیک دارد را با نتیجه سه بر صفر شکست دادند که این پیروزی بازتاب بسیار زیادی در جهان به دنبال داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها