jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۸۱۶۰۷   ۱۸ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۲

مردم شیراز ساعاتی پس از پیروزی غرور آفرین تیم ملی ایران مقابل تیم ملی برزیل در لیگ جهانی، در خیابان های این شهر به جشن و پایکوبی پرداختند.

شادی مردم شیراز در خیابان ها پس از برد تیم ملی مقابل برزیل


به گزارش تحریریه ایروالی جام جم ورزشی به نقل از ایرنا،شهروندان ورزش دوست شیرازی شنبه شب پس از تماشای بازی زیبای ایران و برزیل و برتری خیره کننده سه بر صفر،به وجد آمده و به پاس قدردانی از والیبالیست های ایرانی با حضور در خیابان های شیراز جشن شادی بپا کردند. ورزش دوستان شیرازی دربرخی از نقاط شهر با شیرینی از مردم بذیرایی می کردند و به یکدیگر بابت این پیروزی تبریک می گفتند . شعار ایران ایران ، زدن بوق های ممتد، روشن کردن برف پاک کن ها با برچم ایران ، بچه ها متشکریم و چندین شعار دیگر ازجمله جلوه های این جشن پیروزی بود. بلوارچمران شیرازمحل تجمع طرفداران تیم ملی والیبال ایران بود که در این جا نیز ساعاتی راجشن گرفتند . تیم ملی والیبال ایران در مسابقات لیگ جهانی والیبال 2014 با ارایه یک بازی مقتدر تیم ملی برزیل که چندین مقام قهرمانی در جهان و المپیک دارد را با نتیجه سه بر صفر شکست دادند که این پیروزی بازتاب بسیار زیادی در جهان به دنبال داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر