jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۱۱۲۸   ۱۷ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۹

رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تمجید از عملکرد تیم ملی والیبال گفت: پس از موفقیت تیم ملی والیبال، بازیکنان فوتبال انگیزه بالایی گرفته‌اند.

کفاشیان: فوتبال ایران هم باید مانند تیم ملی والیبال‌ باشد

به گزارش سایت جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون والیبال؛ رئیس فدراسیون فوتبال با تشکر از رسانه ملی و سایر رسانه‌ها که حمایت خوبی از تیم ملی فوتبال ایران در راه جام جهانی 2014 داشته‌اند، اظهار داشت: تیم والیبال برابر برزیل کاری بزرگ و ارزشمند انجام داد و نتیجه‌ای که به دست آورد، مانند پیروزی بود. پس از این موفقیت والیبال، بازیکنان فوتبال انگیزه بالایی دارند و می‌خواهند خودشان را نشان دهند. مردم ما هم لیاقت این موفقیت‌ها را دارند. امیدوارم فوتبال هم بتواند به همین روند ادامه داده و در آینده‌ای نزدیک مانند والیبال نتایج شایسته‌ای را در مسابقات بین‌المللی کسب کند.

وی که شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی حاضر شده بود، صحبت‌هایش را اینگونه ادامه داد: در آینده دیگر نباید تنها به صعود به جام‌جهانی راضی نباشیم و باید طوری در این تورنمنت بزرگ به میدان برویم که تفکرمان صعود به مراحل بالاتر و چگونه بردن حریفان بزرگ باشد، مانند والیبال که مقابل برزیل و ایتالیا هم برای پیروزی به میدان می‌رود. باز هم امیدوارم این اتفاق برای فوتبال رخ دهد، اتفاقی که نیازمند امکانات، سرمایه‌گذاری و کار بسیار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها