مهاجم پرسپولیس گفت که دلیل خط خوردنش از تیم ملی مواردی غیر از آن چیزی است که این روزها درباره عکس گرفتن او با یک آهنگساز گفته می‌شود.
کد خبر: ۶۸۱۰۷۶
خلعتبری:اگر عکس دلیل خط خوردنم بود 10 نفر دیگر باید خط می خوردند

محمد رضا خلعتبری در مورد آخرین وضعیتش در پرسپولیس، مسئله خط خوردنش از تیم ملی و شایعات مربوط به این مسئله صحبت‌های زیر را انجام داد:

محمدرضا خلعتبری پس از خط خوردن از تیم ملی چه کار می‌کند؟

فعلاً در حال استراحت هستم و قرار است چند روزی با خانواده به سفر برویم و بعد از آن باید ببینم تکلیفم برای فصل آینده چه می‌شود.

در این چند روز با مسئولان باشگاه پرسپولیس صحبتی نکردی؟

نه متاسفانه نتوانستم با آقایان رحیمی و دایی صحبت کنم اما ابتدا باید مشکل عجمان حل و تکلیف پول‌های فصل گذشته هم روشن شود.

در پرسپولیس ماندنی می‌شوی یا نه؟

با پرسپولیس یک سال دیگر قرارداد دارم و جز مشکل عجمان مسئله‌ای دیگر بین من و باشگاه پرسپولیس وجود ندارد.

یعنی فصل بعد هم بازیکن پرسپولیس هستی؟

همانطور که گفتم یک فصل دیگر قرارداد دارم و حتی فصل گذشته قرارداد مالی فصل جدید را هم امضا کردم. دوست دارم مشکل عجمان حل شود تا بتوانم برای پرسپولیس بازی کنم. امسال قرار است در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم و باید تیم قدرتمندی داشته باشیم تا بتوانیم پاسخ محبت هواداران را بدهیم و برای پرسپولیس در آسیا افتخار آفرینی کنیم.

خیلی‌ها در این مدت درباره خط خوردنت از تیم ملی صحبت کردند...

بله، من هم شنیدم چه دوستانم و چه مردم از من حمایت کردند و من هم از همه آنها تشکر می‌کنم.

واکنش خودت به عدم حضور در جام جهانی چیست؟

برای تیم کشورم آرزوی موفقیت می‌کنم چون پرچم کشورم را بیشتر از هرچیزی دوست دارم. مهم نیست که محمدرضا خلعتبری در جام جهانی نیست، مهم این است که تیم ایران در جام جهانی موفق شود.

حسین ماهینی و قاسم حدادی‌فر دوستان صمیمی‌ات بعد از خط خوردنت چه کار کردند؟

همه ناراحت بودند و حتی حدادی‌فر وقتی با من صحبت می‌کرد، بغض کرده بود و گریه می‌کرد. من هم به آنها گفتم که لیاقت حضور در جام جهانی را داشتند و به عشق همین دوستانم جام جهانی را نگاه می‌کنم.

از کی‌روش ناراحت نیستی؟

مربیگری کار سلیقه‌ای است و کی‌روش هم یک مربی بزرگ. 8 سال برای تیم ملی زحمت کشیدم و هیچ وقت مشکل اخلاقی و فنی نداشتم فقط دوست دارم دلیل خط خوردنم از تیم ملی را بدانم.

از کادر فنی کسی با تو تماس نگرفت؟

مارکار آقاجانیان با من تماس گرفت و گفت کی‌روش اعلام کرده 4 سال خوب را با هم داشتیم اما فقط از نظر فنی خط خوردی! نظر سرمربی تیم ملی هم برای من قابل احترام است. باز هم می‌گویم پرچم کشورم از هر چیز دیگری برای من مهمتر است.

در مرحله مقدماتی جام جهانی آمار بدی نداشتی پس چرا از فهرست نهایی تیم ملی خط خوردی؟

من یک گل سه امتیازی به ازبکستان زدم و یک گل هم به لبنان، فکر می‌کنم در مرحله مقدماتی 8 گل به ثمر رساندیم که 2 گل را من زدم. خودم مهم نیستم اما خانواده‌ام چند روزی است که ناراحت هستند. به پدر و مادرم گفتم مربیگری کار سلیقه‌ای است. من این اتفاق را به فال نیک می‌گیرم شاید اگر به برزیل می‌رفتم دچار مصدومیت شدید می‌شدم.

در این چند روز شایعات فراوانی در مورد تو وجود داشت که یکی از آنها به سیگار کشیدن تو برمی‌گشت.

نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا می‌آید. کدام ورزشکاری این نامردی را در حق کشورش انجام می‌دهد؟ ما در اردوی اتریش 2 بار برای خرید به بیرون از هتل رفتیم که تیموریان، ماهینی، حدادی‌فر، دژاگه و علیرضا حقیقی هم بودند و جز خرید کردن کار دیگری انجام ندادیم.

برخی‌ها می‌گویند به خاطر اینکه با یک آهنگ‌ساز شاغل در خارج از کشور عکس یادگاری انداختی دچار مشکل شدی؟

به غیر از من 10 بازیکن دیگر هم با آن فرد عکس گرفتند، این مسائل چه ربطی به خط خوردن از تیم ملی دارد؟ من اصلاً این حرف‌ها را قبول ندارم.

وقتی با تو تماس گرفتیم انتظار داشتیم با محمدرضا خلعتبری عصبانی روبرو شویم اما روحیه خوبی داری.

فوتبال من هنوز تمام نشده و می‌توانم 5،6 سال دیگر به راحتی بازی کنم. آینده و روزهای جدید در انتظار من است. می‌خواهم به همه نشان بدهم که دلیل خط خوردنم ضعف فنی نبوده است. مردم در این مدت حسابی از من حمایت کردند و حتی کارشناسان ورسانه‌ها هم به من روحیه دادند که ارزش این مسئله برای من از هر چیز دیگری بیشتر است. فقط می‌خواهم در کمال صداقت بگویند که چرا از تیم ملی خط خوردم.

در مراسم بدرقه تیم ملی از سوی تماشاگران حسابی تشویق شدی و برخی هواداران اعتقاد داشتند جواد نکونام باعث خط خوردنت از تیم ملی شده است.

این چه حرفی است که می‌زنند؟ من با نکونام نان و نمک خورده‌ام و رفت و آمد خانوادگی دارم.(تسنیم)

برچسب ها: پرسپولیس خلعتبری
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۹ - ۱۷ خرداد ۱۳۹۳
۰
۰
بهتز شد كه خط خوردی كروش بازیكنان قدرتی می خواهد

نیازمندی ها