حضور همسر خولیو ولاسکو در مسابقه تیم ملی کشورمان مقابل ایتالیا و تقدیر از کاپیتان پیشین تیم ملی این کشور پیش از آغاز مسابقه از جمله حاشیه های دومین بازی ایران در لیگ جهانی بود.
کد خبر: ۶۷۹۹۹۵
حضور همسر ولاسکو در بازی ایران و تقدیر از ساوانی

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی کشورمان یکشنبه شب در دومین مسابقه خود در این دوره از رقابت ها با نتیجه سه بر صفر از ایتالیا شکست خورد.
در این مسابقه حدود هزار ایرانی با حضور در سالن پالا المپیای شهر ورونا تیم ملی کشور خود را تشویق کردند و با وجود اینکه بازیکنان ایران هر سه ست را به حریف قدرتمند خود واگذار کردند، یک لحظه نیز از حمایت خود دست بر نداشتند.
تماشاگران ایرانی، پس از پایان مسابقه نیز مقابل اتوبوس تیم ملی تجمع کرده بودند و علاوه بر تشویق بازیکنان، به آنها برای دیدارهای آینده در لیگ جهانی روحیه می دادند.
روبرتا برنوبی همسر خولیو ولاسکو سرمربی پیشین تیم ملی کشورمان نیز یکی از هواداران ایران در این مسابقه بود که با لباس تیم ملی و پرچم ایران در سالن حضور یافت.
وی پس از پایان بازی نیز در اتوبوس تیم ملی حاضر شد و برای بازیکنان آرزوی موفقیت کرد و گفت: احساس نزدیکی زیادی با ایران دارم و همه شما را دوست دارم. امیدوارم در مسابقات بعدی خود موفق باشید زیرا مربی خوبی مثل اسلوبودان کواچ دارید.
پیش از آغاز مسابقه نیز از کریستین ساوانی کاپیتان پیشین تیم ملی ایتالیا که به تازگی از تیم ملی خداحافظی کرده است تقدیر شد.
تعدادی از هواداران تیم والیبال پروجا که پیش از این سرمربیگری آن بر عهده اسلوبودان کواچ بود با اتوبوس مسیر حدود 700 کیلومتری تا ورونا را طی کرده بودند تا سرمربی سابق خود را تشویق کنند.


هواداران پروجا پلاکاردها و عکس هایی در حمایت از کواچ در دست داشتند که روی یکی از آنها نوشته شده بود: همیشه در قلب مایی بوبو.
سرکنسول ایران در میلان و محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال نیز از جمله تماشاگران ویژه مسابقه تیم های ملی ایران و ایتالیا بودند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها