jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۷۸۷۲۵   ۰۸ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۷:۵۷

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: از همه جنبه های تیم ایران می ترسم زیرا می دانم با تیم قدرتمندی مسابقه داریم.

مائورو بروتو: از ایران می ترسم

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مائورو بروتو در نشست خبری مسابقه تیم های ایران و ایتالیا اظهار داشت: ما لیگ جهانی را بسیار عالی شروع کردیم و موفق شدیم پس از 15 سال برزیل را در دو مسابقه پیاپی شکست دهیم.
وی ادامه داد: کار سختی در گروه خود داریم زیرا باید با برزیل بهترین تیم جهان، ایران قوی ترین تیم آسیا و لهستان یکی از قدرتمندترین تیم های والیبال جهان مبارزه کنیم.
بروتو خاطرنشان کرد: در رقابت های امسال دو هدف داریم و می خواهیم هم در مرحله نهایی لیگ جهانی که میزبانی آن را بر عهده داریم و هم در رقابت های قهرمانی جهان که در لهستان برگزار می شود نتایج خوبی کسب کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که از کدام وجه تیم ملی ایران ترس دارید؟ گفت: من از همه جنبه های تیم ایران می ترسم زیرا تیم بسیار خوبی است. سال گذشته سه بار با این تیم مسابقه دادیم و هر سه بازی نیز رقابت هایی بسیار سخت بود. انگیزه زیادی داریم که این بار ایران را شکست دهیم و خود را برای این مسابقه از نظر ذهنی آماده کرده ایم.
سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا خاطرنشان کرد: خیلی خوشحالم که در مقابل هواداران تیم خودمان بازی می کنیم اما می دانم که تعداد زیادی از ایرانی ها هم مانند سال گذشته در سالن حضور پیدا می کنند و تیم خود را تشویق می کنند.
وی در پاسخ به این سوال که آیا پس از بازگشت از برزیل بازیکنان ایتالیا برای مسابقه با ایران آماده هستند؟ گفت: همه بازیکنان کاملا آماده هستند و می توانند در این بازی به میدان بروند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر