jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۷۸۱۴۳   ۰۶ خرداد ۱۳۹۳  |  ۲۲:۵۶

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران از ورود شش قلم داروی ناباروری جدید به فهرست بیمه‌ای کشور در جهت تحقق سیاست‌های ابلاغی جمعیت خبر داد.

انوشیروان محسنی‌بندپی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به سیاست‌های کلی جمعیت که از سوی رهبر معظم انقلاب ابلاغ شد، اظهار کرد: اعتقادمان بر این است که ناباروری یک بیماری است و برخی مواقع می‌تواند باعث بروز آسیب‌های اجتماعی در‌درون خانواده شود.وی افزود: زوج جوانی که فاقد فرزند هستند برای ادامه زندگی با مشکلات روحی و روانی روبه‌رو می‌شوند.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به تحت‌پوشش رفتن 9 قلم داروی ناباروری در سال 92، گفت: اکنون کارهای کارشناسی با سازمان غذا و دارو در حال انجام است تا بتوانیم تا پایان خرداد، بسته خدمتی جدیدتر و گسترده‌تری را به حیطه درمانی ناباروری اضافه کنیم.محسنی‌بندپی ادامه داد: قرار بر این شده است، پنج شش قلم داروی دیگر به فهرست بیمه‌ای داروهای ناباروری اضافه شود تا بر این اساس داروهایی که کارایی و اثربخشی بالاتری دارد و گرانقیمت‌تر است، تحت حمایت بیمه برود و در نهایت خانواده‌ها مشکلات کمتری برای تهیه آنها داشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر