jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۷۰۲۹   ۰۳ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۷:۵۹

مدیربرنامه های جباری می گوید حتی اگر استقلالی ها هم بخواهند، این بازیکن نمی تواند به ایران بازگردد.

مدیربرنامه های جباری:استقلالی ها هم بخواهند، او برنمی گردد

علی رغم تمایل مدیران باشگاه استقلال تهران به بازگشت مجتبی جباری، شهرزاد ناظمی مدیربرنامه های این بازیکن در گفت و گویی با خبرنگار جام جم ورزشی، اظهار داشت: این بازیکن 5 ماه قبل قراردادش با باشگاه الاهلی قطر را به مدت 2 سال تمدید کرده است. بر همین اساس اظهار نظرات استقلالی ها مبنی بر بازگشت احتمالی جباری به بی اساس بوده و این بازیکن اساسا نمی تواند به ایران بازگردد.
وی در ادامه صحبت های خود به آخرین وضعیت پیام صادقیان اشاره کرد و گفت: این بازیکن یک پیشنهاد خوب از اروپا دارد و تا زمانی که نهایی نشود، نام کشور و باشگاه خواهان این بازیکن رسانه ای نمی شود.
ناظمی در پایان صحبت های خود توضیحاتی درباره قرارداد سال آینده مهرداد پولادی ارایه کرد: این بازیکن هم یک پیشنهاد اروپایی دارد اما بازی کردنش در جام جهانی شرایط را برای او مساعد می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها