jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۴۳۳۴ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۰

آنچه در مراسم تجلیل از تیم ملی فوتبال هنرمندان گذشت

نقی معمولی درمراسم بدرقه هنرمندان فوتبالیست

محسن تنابنده یا همان نقی معمولی سریال پایتخت در جمع هنرمندان برای بدرقه تیم فوتبال هنرمندان شرکت کرد.

نقی معمولی درمراسم بدرقه هنرمندان فوتبالیست

به گزارش جام جم ورزشی ، مراسم تجلیل از تیم فوتبال هنرمندان به مناسبت سالگرد 13 سالگی این تیم و راهیابی آن به بازی‌های جام جهانی مسکو در جمع گروهی از هنرمندان، ورزشکاران و مسئولان تیم فوتبال پیکان روز گذشته برگزار شد.

در نیمه‌های این مراسم مژده لواسانی اجرای این برنامه را تا انتها برعهده گرفت و گفت: ضمن تبریک روز پدر با تاخیر، در جشن بدرقه هنرمندان فوتبالیست به سوی جام جهانی هنرمندان هم تیم ملی کشور و هم تیم ملی هنرمندان را حمایت می‌کنیم و دعای خیر ما و دست حمایت همه مردم پشت و پناه اهالی هنر است. در این مراسم مهدی حب درویش رکورد دار روپایی ایران به همراه گروه خود به اجرای حرکات نمایشی پرداختند.

از جمع هنرمندان فوتبالیست محسن تنابنده، مهدی امینی‌خواه، عارف لرستانی، کوروش شکوفنده، فرشید سرباز وطن، فرشاد فهیم، روح‌الله کمانی، مهدی گلستانیان، حسام یاریار، محمدرضا عیوضی، اصغر همت حضور داشتند. همچنین، چهره‌های ورزشی همچون طیب حاج رضایی و مسئولین تیم فوتبال پیکان در این جمع حضور داشتند.(چهره نیوز)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر