jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۳۸۴۹   ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۱

بازیکن تیم ملی فوتبال درباره تمرینات ملی پوشان، اردوهای تدارکاتی افریقای جنوبی،اتریش و حضور در جام جهانی توضیحاتی را ارائه کرد.

بیگ زاده: دیدارهای تدارکاتی بازیکنان را به مرز آمادگی می رساند

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، هاشم بیگ زاده،بازیکن تیم ملی فوتبال درخصوص شرایط و برنامه های اردوی تداکاتی گفت: شرایط ایده الی در اردو وجود دارد و تمرینات بسیار خوبی را پشت سر می گذاریم. خوشبختانه کمپ، هتل و زمین تمرینی که در اختبار تیم ملی است از شرایط خوبی برخوردار بوده و سه بازی دوستانه هم پیش رو داریم که باید عملکرد خوبی در این زمینه داشته باشیم و این دیدارها کمک می کند که به مرز آمادگی برسیم.
وی در پاسخ به برگزاری اردوهای آفریقا، اتریش و سپس حضور در جام جهانی گفت: اردوی آفریقا از شرایط ویژه ای برخوردار بود و تمرینات خوبی را انجام دادیم. معتقدم مهمترین اردوی تیم ملی، اردوی اتریش است که بازیکنان را به بهترین شرایط می رساند . از طرف دیگر بنا بر اطلاعاتی که بدست آورده ایم شرایط آب و هوایی در مسابقات برزیل هم مانند اتریش بوده که می تواند کمک بسیار خوبی به شرایط فیزیکی و بدنی بازیکنان داشته باشد. بعد از بازیهای تدارکاتی اتریش و استراحتی کوتاه، به برزیل سفر خواهیم کرد و یک بازی تدارکاتی دیگر خواهیم داشت و سپس با آمادگی کامل به استقبال جام جهانی خواهیم رفت.
وی در پاسخ به این سوال که بازیهای پیش رو در جام جهانی را چطور ارزیابی می کنید، گفت:در جام جهانی بازیهای آسانی در انتظار ما نخواهد بود. بالاترین سطح فوتبال جهان در برزیل است و همه بازیکنان حاضر در این مسابقات با شرایط بدنی صد در صد هستند و من فکر می کنم آخر فوتبال جهان در این مسابقات است.
بیگ زاده سخت ترین مسابقه در جام جهانی را بازی برابر نیجریه دانست و گفت: من فکر می کنم بازی مقابل نیجریه سخت ترین بازی ما در این مسابقات است چرا که اولین بازی ما با این تیم بوده و اگر بتوانیم با یک نتیجه خوب این دیدار را به پایان برسانیم، می توانیم در دیدار های بعدی با شرایط بهتری مسابقات را ادامه دهیم. امیدواریم که در برزیل نتیجه خوب بگیریم و ثمره تمرینات سخت ما در این اردوها در جام جهانی مشخ شود.
بیگ زاده درباره انتظار خود از مردم و رسانه گفت: همه ما انتظار داریم تا مدت کوتاهی که تا بازیهای جام جهانی باقیمانده، فقط تیم ملی را حمایت کنند . از رسانه ها و مردم عزیز درخواستم این است که از تیم ملی ایران که در واقع همه ایران است، حمایت کنند تا به امید خدا نتیجه مورد نظرمان را در این مسابقات بدست بیاوریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها