jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۳۵۸۱   ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۵
شفاف سازی هزینه‌های تیم های صنعتی در دیدار گودرزی و نعمت‌زاده

در دیدار وزاری" ورزش وجوانان" و "صنعت، معدان و تجارت"، قانونمند کردن، شفاف سازی و مستند کردن قراردادهای تیم های صنعتی مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، "محمودگودرزی" وزیر ورزش و جوانان صبح امروز در دیدار با "نعمت‌زاده"، وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص شفاف کردن و مستندسازی هزینه ها و قراردادهای تیم های زیر نظر این وزارتخانه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گودرزی در این نشست با تاکید بر حفظ و توسعه تیم های صنعتی، حمایت از باشگاه های فوتبال و دیگر رشته هایی که زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت و فعال هستند، را خواستار شد.

درادامه این جلسه نعمت زاده همچنین پرداختن به ورزش حرفه ای سالم را مورد توجه قرار داد و افزود: موارد قانونی را به باشگاه های حوزه این وزارتخانه اعلام کنید تا ما هم پیگیر اجرای مصوبات قانونی باشیم.

در این نشست نصرالله سجادی و امیر رضا خادم معاونین وزارت ورزش و جوانان، کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال و مهدی تاج رئیس سازمان لیگ حضور داشتند.

شفاف و مستندسازی هزینه ها در تیم های حرفه ای و همین طور رعایت چارچوب قانون مصوب در سازمان لیگ فوتبال از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بود که به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر