jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۳۵۸۱   ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۵
شفاف سازی هزینه‌های تیم های صنعتی در دیدار گودرزی و نعمت‌زاده

در دیدار وزاری" ورزش وجوانان" و "صنعت، معدان و تجارت"، قانونمند کردن، شفاف سازی و مستند کردن قراردادهای تیم های صنعتی مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، "محمودگودرزی" وزیر ورزش و جوانان صبح امروز در دیدار با "نعمت‌زاده"، وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص شفاف کردن و مستندسازی هزینه ها و قراردادهای تیم های زیر نظر این وزارتخانه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گودرزی در این نشست با تاکید بر حفظ و توسعه تیم های صنعتی، حمایت از باشگاه های فوتبال و دیگر رشته هایی که زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت و فعال هستند، را خواستار شد.

درادامه این جلسه نعمت زاده همچنین پرداختن به ورزش حرفه ای سالم را مورد توجه قرار داد و افزود: موارد قانونی را به باشگاه های حوزه این وزارتخانه اعلام کنید تا ما هم پیگیر اجرای مصوبات قانونی باشیم.

در این نشست نصرالله سجادی و امیر رضا خادم معاونین وزارت ورزش و جوانان، کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال و مهدی تاج رئیس سازمان لیگ حضور داشتند.

شفاف و مستندسازی هزینه ها در تیم های حرفه ای و همین طور رعایت چارچوب قانون مصوب در سازمان لیگ فوتبال از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بود که به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها